استاندار گیلان: ‌۱۵ طرح با حضور رئیس جمهور فردا در استان گیلان به بهره‌برداری می‌رسد استاندار گیلان: ‌۱۵ طرح با حضور رئیس جمهور فردا در استان گیلان به بهره‌برداری می‌رسد

استاندار گیلان: ‌۱۵ طرح با حضور رئیس جمهور فردا در استان گیلان به بهره‌برداری می‌رسد

استاندار گیلان گفت: ۱۵ طرح عمرانی، تولیدی، بهداشتی و درمانی پایان هفته با حضور رئیس جمهور در گیلان به بهره‌برداری می‌رسد.

7Jdjwl3YcFgc

  به گزارش خبر فوری رشت و به نقل از مرور نیوز، محمدعلی نجفی صبح امروز در نشست خبری در رشت با اشاره به اینکه استان گیلان در پایان هفته میزبان رئیس جمهور است اظهار داشت: ۱۵ طرح تولیدی، عمرانی، بهداشتی و درمانی با سفر رئیس جمهور به گیلان در استان به بهره‌برداری می‌رسد.

استاندار گیلان با اشاره به اینکه با به بهره برداری رسیدن از این طرح‌ها برای ۳ هزار و ۶۰۰ نفر در استان گیلان اشتغالزایی می‌شود تصریح کرد: ارزش ریالی پروژه‌های مذکور بالغ بر ۲ هزار و ۵۰۰ میلیارد تومان است.

نجفی با تاکید بر اینکه بیش از هزار و ۶۰۰ میلیارد تومان از ۱۵ پروژه قابل افتتاح در استان به بخش خصوصی اختصاص دارد خاطرنشان کرد: افتتاح ۲۲ پست از اسکه بندر کاسپین از شاخص‌ترین این پروژه‌ها محسوب می‌شود.

وی با اشاره به اینکه افتتاح بندر کاسپین و کارخانجات صنعتی از ۱۵ پروژه مذکور با حضور مستقیم رئیس جمهور انجام می‌شود بیان کرد: مابقی پروژه‌ها به‌صورت ویدئو کنفراس و با حضور مستقیم وزیران مربوطه به بهره برداری می‌رسد.

استاندار گیلان افزود: ۲ پست از اسکله بزرگ بندر کاسپین، ۳ کارخانه بزرگ تولید چوب و ورق آلات MDF و HDF، سه طرح کشاورزی، یک طرح مخابراتی و چند طرح بهداشتی و درمانی نظیر بیمارستان پارس رشت و بیمارستان‌های آستارا و رضوانشهر از ۱۵۵ طرح قابل افتتاح در گیلان است که به‌دست رئیس جمهور به بهره برداری می‌رسد.