استان گیلان بیش از ۸۰۰ واحد پستی دارد

استان گیلان بیش از ۸۰۰ واحد پستی دارد

به گزارش خبر فوری رشت و به نقل از خبرگزاری تسنیم از رشت ، ابوالفضل باقری منش ظهر امروز در نشست خبری در رشت اظهار داشت: اداره کل پست استان گیلان ۷۰۰ نیروی انسانی دارد و بالغ بر ۸۰۰۰ واحد پستی دارد که پتانسیل خوبی برای ترویج فرهنگ نماز در سطح استان است.

78089538 86716066bcdae 300x209 - استان گیلان بیش از ۸۰۰ واحد پستی دارد


مدیرکل پست استان گیلان با بیان اینکه اقدامات انجام شده حاصل تلاش دبیران اجرایی بوده است گفت: اقداماتی که توسط ستاد اقامه نماز اداره کل پست استان گیلان انجام شده ۹۸ مورد است.
باقری منش با اشاره به اینکه تفاهم نامه ای بین وزارت کشور و ستاد اقامه نماز جهت تحقق ترویج نماز انضاء شد اعلام کرد: اجرای شاخص های این تفاهم نامه، خواستار هماهنگی هایی است که باید بر اساس برنامه ریزی های انجام شده صورت گیرد.
مدیرکل پست استان گیلان با بیان اینکه سال گذشته مبلغ ۵۰ میلیون تومان به منظور ترویج نماز به اداره پست گیلان تخصیص یافته است اعلام کرد: بودجه تخصیص یافته برای اجرای برنامه های طراحی شده مبلغ مناسبی بوده است.
وی تصریح کرد: در بحث آموزش، دو مرحله آموزش برنامه ریزی شده بود که در یک مرحله آموزش فرهنگ اقامه نماز و در مرحله دوم آموزش پیشگیری و آسیب شناسی اجتماعی مسائلی که در اداره موجود است برای تمامی پرسنل صورت گرفت.
باقری منش ظاهر نمازخانه را در ترویج اقامه نماز حائز اهمیت عنوان کرد و بیان کرد: خرید تجهیزات مورد نیاز به منظور زیباسازی نمازخانه ها از اقدامات انجام شده در ادارات سراسر استان گیلان است.
وی با اشاره به اینکه در جلسات هفتگی که در ۶ کمیته انجام می شود ۲۰۰ دقیقه به موضوعات فرهنگی اختصاص یافته است افزود: شورای فرهنگی به مباحث اخلاق محور از قبیل امر معروف و نهی از منکر و نماز می پردازد.