استعفای دسته‌جمعی کادرفنی سپیدرود رشت؛ تهدید یا واقعیت مسعود اقبالی یکی از دستیاران خداداد عزیزی بعد از تساوی تیم سپیدرود رشت برابر ماشین‌سازی خبر از استعفای دسته جمعی کادرفنی داد، استعفایی که خیلی زود توسط خداداد عزیزی به "شکایت" اصلاح شد

استعفای دسته‌جمعی کادرفنی سپیدرود رشت؛ تهدید یا واقعیت

به گزارش رشت۲۰، پس از کسب نخستین تساوی این فصل سپیدرود در هفته سوم لیگ برتر، مسعود اقبالی یکی از اعضای کادرفنی این تیم با حضور در کنفرانس مطبوعاتی خبر از استعفای دست جمعی کادر فنی داد.

اقبالی با گله از بدعهدی‌های محمد نوین مالک باشگاه سپیدرود در عدم فراهم کردن امکانات لازم برای تیمش و همچنین پاس نشدن دو فقره چک اعضای کادر فنی به تاریخ‌های نیمه تیرماه و ابتدای مردادماه، به‌صورت رسمی استعفای تمام اعضای کادرفنی سپیدرود را اعلام کرد.

 

اقبالی در این نشست خبری که به دلیل اخراج عزیزی در مسابقه سپیدرود – سپاهان به جای او حضور داشته بود از پرداخت مطالبات فصل پیش بعضی از بازیکنان فعلی ابراز ناراحتی کرد و گفت: بعضی‌ها پول فصل پیش خود را گرفته‌اند و اعضای کادرفنی هنوز ریالی پول دریافت نکرده‌اند؛ مردم گیلان مشکلات ما را درک نمی‌کنند و صبرشان کم است.

 

اعلام استعفای دست جمعی دستیاران خداداد در حالی اعلام شد که چند دقیقه بعد عزیزی با اصلاح خبر، آن را به شکایت از مالک به سازمان لیگ تغییر داد و افزود: ما به دلیل عدم وفای به عهد مالک باشگاه به سازمان لیگ شکایت کردیم و ۱۰ روز به او مهلت دادیم و بعد از این در تمرینات شرکت نخواهیم کرد.

 

این اتفاقات در شرایطی به وقوع پیوسته است که هواداران پرشمار سپیدرود این روزها از هر دو گروه مناقشه به شدت دلخور هستند و هیچ کدام از طرفین محبوبیتی در بین آنها ندارد.

 

سپیدرودی‌ها به دلیل توهین عزیزی به هواداران در مسابقه با سپاهان و ادامه تهدیدهایش به تقابل با هواداران در مصاحبه‌های پس از بازی و تهمت‌هایی که در برنامه ۹۰ به آنها زد، به‌شدت از دست سرمربی خود گله دارند و هیچ علاقه‌ای به بازگشت وی به نیمکت سپیدرود از خود نشان نمی‌دهند.

 

سپیدرودی‌ها همچنین نسبت به محمد نوین و همکارانش در تیم مدیریتی هم نظر مساعدی ندارند و عدم فراهم بودن امکانات مناسب و یارگیری ضعیف همراه با شبهات بسیار موجب شده که صدای اعتراض سپیدرودی به هوا بلند شود و باید دید پایان این استعفاها و شکایات به کجا ختم خواهد شد