استقبال داوطلبین انتخابات شورا نویدبخش انتخاباتی پرشکوه است

استقبال داوطلبین انتخابات شورا نویدبخش انتخاباتی پرشکوه است

فرماندار رشت گفت: استقبال از سمت داوطلبین برای ثبت نام در پنجمین دوره شوراهای اسلامی شهر را شاهد هستیم و این نویدبخش حضور گسترده و پرشور مردم در انتخابات است.

IMG_0040

به گزارش خبر فوری رشت و به نقل از ایسنا منطقه گیلان، سیروس شفقی، فرماندار و رئیس حوزه انتخابیه شهرستان رشت اظهار کرد: استقبال از سمت داوطلبین برای ثبت نام در پنجمین دوره شوراهای اسلامی شهر را شاهد هستیم و این نویدبخش حضور گسترده و پرشور مردم در انتخابات است.
وی گفت: آرامش خوبی در حوزه انتخابیه برقرار است و این نشان می دهد که همکاری های خوبی در حوزه نظارت و حوزه اجرایی انتخابات شوراها وجود دارد.
فرماندار رشت تصریح کرد: ثبت نام از ساعات اولیه کاری آغازمی شود و تا ساعت ۱۶ ادامه دارد که تعدادی از مسئولین ثبت نام فرمانداری شهرستان به منظور پیگیری و روند اجرای ثبت نام تا ساعت ۲۱ شب نیز در محل کار حضور دارند .
شفقی با بیان اینکه کار ثبت نام از قبل از سال تحویل آغاز شده است، خاطرنشان کرد: در مجموعه فرمانداری بیش از ۶۰۰ نفر و همچنین تعدادی از نیروهای ادارات دیگر نیز برای ثبت نام به یاری ما آمدند و بنده به شخصه شاهد آن هستم که بسیاری زمان تحویل سال مشغول خدمات رسانی به شهروندان و داوطلبین بودند و از همینجا از همه کسانی که تاکنون همراه بودند تشکر و قدردانی می کنم.