استیضاح شهردار اعلام وصول و کمک یک میلیارد تومانی به باشگاه سپیدرود تصویب شد

استیضاح شهردار اعلام وصول و کمک یک میلیارد تومانی به باشگاه سپیدرود تصویب شد

در یکصد و هفتاد و دومین جلسه صحن علنی شورای شهررشت استیضاح شهردار رشت اعلام وصول و کمک یک میلیاردتومانی به باشگاه سپیدرود رشت تصویب شد.
78087965 86714089efffb 300x209 - استیضاح شهردار اعلام وصول و کمک یک میلیارد تومانی به باشگاه سپیدرود تصویب شد

به گزارش خبر فوری رشت و به نقل از خبرگزاری تسنیم از رشت , مسعود کاظمی ظهر امروز در یکصد و هفتاد و دومین جلسه صحن علنی شورای شهر رشت ضمن تسلیت درگذشت آیت الله هاشمی رفسنجانی اظهار داشت: ۲۶۶ دی ماه سالروز فرار شاه خائن است؛ فراری که سقوط شاه را حتمی کرد و انقلاب اسلامی یک ماه پس از این روز به پیروزی رسید.
وی شهردار رشت را به پرداخت به موقع حقوق کارگران و پاکبانان موظف کرد و گفت: پروژه جمع آوری آب های سطحی در معابر اصلی از سرعت خوبی برخوردار نیست و شهردار رشت در این مورد به پیمانکاران اخطار دهد و حقوق شهروندان را مد نظر قرار دهد.
دیگر عضو شورای اسلامی شهر رشت نیز در این جلسه اظهار داشت: حدود ۴۴ ماه است بازرسان خطوط تاکسیرانی حقوق خود را دریافت نکرده اند در حالی که مدیرعامل تاکسیرانی در مصاحبه های خود به پرداخت حقوق آنها تاکید کرده بود.
رجبی ویسرودی با بیان اینکه استاندار گیلان در مورد تأخیر حقوق کارگران شهرداری صحبت کرده بود بیان کرد: حرف استاندار باید لازم الاجراء باشد و یکی از معضلات شهر ما عدم احترام به بزرگتر است.
وی با اشاره به نامه سرگشاده شهردار رشت به مدیرکل صدا و سیما و استاندار گیلان عنوان کرد: شهردار رشت عریضه نویس های استیجاره ای دارد که علیه استاندار گیلان وارد عمل شده و مطالب ضد و نقیضی را منتشر می کنند.
عضو شورای شهر رشت بخشی از مشکلات شهر رشت را ناشی از به کارگیری نیروهای غیرمتخصص دانست و بیان کرد: بسیاری از نیروهای متخصص در رشت بیکار هستند و اکثر محصولاتی که به استان وارد می شود از استان های همجوار است.
رجبی ویسرودی عنوان کرد: شهردار رشت در صفحه اینستاگرام خود گفته است که اگر رجبی ویسرودی عوارض ساختمانی را پرداخت می کرد …