اسماعیل حاجی پور: شهردار رشت انضباط مالی ندارد/ استیضاح شهردار و جایگزین کردن سرپرست موجب تحمیل مشکلات مضاعف بر پرسنل و شهروندان می شود

اسماعیل حاجی پور: شهردار رشت انضباط مالی ندارد/ استیضاح شهردار و جایگزین کردن سرپرست موجب تحمیل مشکلات مضاعف بر پرسنل و شهروندان می شود

عضو شورای اسلامی شهر رشت گفت: شهردار رشت در اقدام‌های اجرایی فردی بسیار توانمندی است اما انضباط مالی ندارد.
حاجی پور آبان 747x498 300x200 - اسماعیل حاجی پور: شهردار رشت انضباط مالی ندارد/ استیضاح شهردار و جایگزین کردن سرپرست موجب تحمیل مشکلات مضاعف بر پرسنل و شهروندان می شود

 به گزارش خبر فوری رشت و به نقل از  گیل نگاه اسماعیل حاجی‌پور با اشاره به طرح استیضاح شهردار این شهر اظهار کرد: در شرایط فعلی با استیضاح شهردار رشت مخالف هستم.

وی با اشاره به نزدیک شدن به روزهای پایانی سال تصریح کرد: با توجه به اینکه به روزهای پایانی سال نزدیک می‌شویم یقیناً باید برای پرداخت حقوق و پاداش پرسنل شهرداری رشت و سازمان‌های تابعه برنامه‌ریزی‌هایی انجام شود و تمام این اقدام‌ها نیازمند حضور شهردار است.

عضو شورای اسلامی شهر رشت ادامه داد: با توجه به محدودیت‌های قانونی که برای سرپرست شهرداری رشت وجود دارد استیضاح شهردار رشت و متعاقب آن جایگزین کردن سرپرست برای اداره شهرداری موجب تحمیل مشکلات مضاعف بر پرسنل، شهروندان و شهر می‌شود.

وی توجه به منافع شهر در تصمیم‌گیری‌ها را ضرورت دانست و خاطرنشان کرد: در شرایط فعلی استیضاح شهردار رشت به صلاح نیست و بنده تا کنون با این موضوع مخالفت کرده‌ام.

حاجی‌پور با اشاره به اینکه معوقات پرسنل شهرداری و سازمان‌های تابعه تا پایان آذر ماه سال جاری واریز شده است گفت: اعضای شورا با جدیت پیگیر پرداخت مطالبات پرسنل هستند و این موضوع باید در اولویت تمام امور باشد.

وی یادآور شد: مطالبات پرسنل آتش‌نشانی و رفتگران تا پایان آذر ماه سال جاری پرداخت شده و ما در صدد هستیم تا پرداخت حقوق و پاداش پرسنل را به‌روز رسانی کنیم.

عضو شورای اسلامی شهر رشت با تصریح بر اینکه شهردار اقدام‌های خوبی انجام داده است، متذکر شد: شهردار رشت در اقدام‌های اجرایی فردی بسیار توانمندی است اما انضباط مالی ندارد.