اسماعیل حاجی پور: پس از اتمام ماه صفر آبنمای موزیکال بوستان ملت رشت راه اندازی می‌شود

اسماعیل حاجی پور: پس از اتمام ماه صفر آبنمای موزیکال بوستان ملت رشت راه اندازی می‌شود

به گزارش رشت۲۰ ; رئیس شورای اسلامی شهر رشت در جلسه کمیسیون فرهنگی، اجتماعی و گردشگری شورای رشت با اشاره به اینکه شهدا با ایثار جان خود موجب امنیت و آرامش کشور شدند اظهار کرد: امنیت یک ایرانی متصل به خون پاک شهداست.

10017498 027 - اسماعیل حاجی پور: پس از اتمام ماه صفر آبنمای موزیکال بوستان ملت رشت راه اندازی می‌شود

اسماعیل حاجی پور با بیان اینکه در حال حاضر شاهد هجمه های بسیار بزرگی در عرصه فرهنگ هستیم افزود: فرزند انقلاب هستم و خط قرمز من نظام، شهدا و رهبری است.

 

وی با تاکید بر اینکه ۱۸ میلیارد تومان به منظور ایجاد مکانی شادی آفرین برای مردم هزینه کرده ایم، گفت: پارک آبی پروژه بزرگی است که در کنار ایجاد فرصت های شغلی می تواند موجبات نشاط و تفریح سالم برای شهروندان و گردشگران را مهیا کند.

 

رئیس شورای اسلامی شهر رشت با اشاره به راه اندازی آب نما در بوستان ملت رشت تصریح کرد: برنامه ریزی های لازم به منظور رفع نواقص موجود در این پروژه انجام شده است و با مشخص کردن مکانی به منظور ایجاد پارکینگ مشکلات پیرامون بروز ترافیک و کمبود پارکینگ نیز در اطراف آب نمای موزیکال به زودی برطرف می شود.

 

حاجی پور به زمان راه اندازی آب نمای موزیکال در رشت اشاره کرد و گفت: پس از اتمام ماه صفر آب نمای موزیکال در بوستان ملت رشت راه اندازی می شود.