اشکان خورشیدی داور دربی رشت در لیگ دسته اول کشور

به گزارش رشت۲۰ ;اشکان خورشیدی داور نام آشنای ایران دیدار تیم های داماش و سپیدرود (دربی رشت) در لیگ دسته اول را قضاوت می کند.

مسئول روابط عمومی هیات فوتبال استان گیلان روز پنجشنبه اظهار داشت: از سوی کمیته داوران فدراسیون فوتبال، اسامی داوران هفته سیزدهم رقابت های لیگ دسته اول کشور اعلام شد که اشکان خورشیدی داور لیگ برتری و نام آشنای کشور بازی حساس تیم های داماش و سپیدرود را قضاوت می کند.

 

علیرضا وهابی افزود: همچنین دانیال باشنده و عباس شیرزادی به عنوان کمک داور ، خورشیدی را در دیدار دربی رشت در رقابت های لیگ دسته اول کشور همراهی می کنند.

 

وی ادامه داد: مصطفی بینش به عنوان داور چهارم در دیدار تیم های داماش و سپیدرود حضور خواهد یافت و حبیب الله شیرازی نیز به عنوان ناظر گروه داوری این دیدار انتخاب شده است.

 

وهابی بیان کرد: تیم های فوتبال داماش و سپیدرود رشت عصر فردا (جمعه ۲۴ آبان ماه) در هفته سیزدهم رقابت های فوتبال لیگ دسته اول باشگاه های کشور در ورزشگاه سردارجنگل رشت به مصاف هم خواهند رفت.

 

مسئول روابط عمومی هیات فوتبال گیلان به بازی تیم ملوان نیز اشاره و خاطرنشان کرد: تیم ملوان بندرانزلی نیز در هفته سیزدهم این رقابت ها باید روز شنبه ۲۵ آبان ماه در ورزشگاه تختی انزلی به مصاف نیروی زمینی تهران برود که عباس مهدی زاده به عنوان داور این دیدار انتخاب شد.

 

وهابی در ادامه اظهار کرد: همچنین پوریا زحمتی و داریوش صابر مطلق به عنوان کمک داور در این بازی حضور می یابند ، مصطفی مناجاتی نیز به عنوان داور چهارم در بازی تیم های ملوان و نیروی زمینی تهران حضور خواهد یافت و مختار مهدوی نیز عهده دار نظارت گروه داوری این بازی می باشد.