اعزام ۲۵۰ دانش آموز از رشت به مناطق عملیاتی

اعزام ۲۵۰ دانش آموز از رشت به مناطق عملیاتی

فرمانده سپاه ناحیه مرکزی رشت با بیان اینکه ۲۵۰ نفر از دانش آموز دختر ناحیه یک رشت راهی مناطق عملیاتی جنوب کشور شدند گفت: این دانش آموزان در غالب ۶ دستگاه اتوبوس به راهیان نور اعزام شدند.
index 18 - اعزام 250 دانش آموز از رشت به مناطق عملیاتی

به گزارش خبر فوری رشت و به نقل ازخبرنگار خبرگزاری بسیج سرهنگ مجید دوهندو در گفتگو با خبرنگار خبرگزاری بسیج از گیلان، با بیان اینکه ۲۵۰ نفر از دانش آموز دختر ناحیه یک رشت راهیمناطق عملیاتی جنوب کشور شدند اظهار کرد: این دانش آموزان در غالب ۶ دستگاه اتوبوس به راهیان نور اعزام شدند.
وی با تاکید بر اینکه اردوهای راهیان نور عامل مهمی در جهت گسترش فرهنگ ایثار و شهادت در جامعه است، گفت: انتقال این فرهنگ به نسل های آتی کشور و آشنای جوانان و نوجوانان با ایثارگری و رشادت های رزمندگان از جمله اهداف اصلی برگزاری این اردوها به شمار می رود.
فرمانده سپاه ناحیه مرکزی رشت اضافه کرد: دانش آموزان در مدت ۴۴ روز از یادمان های شهدای شلمچه، هویزه، هور، دهلاویه و اروندکنار دیدن می کنند.
دوهندو در پایان با تاکید بر اینکه اردوهای راهیان نور بستری برای زنده نگه داشتن راه شهیدان است گفت: اردوهای راهیان نور بستری گسترده و الهی است برای زنده نگه داشتن راه شهیدان که همان راه امام خمینی(ره) است و خدمت در این راه ارج و پاداش بزرگی دارد.