اعلام فعالیت پایگاه های انتقال خون گیلان در ماه مبارک رمضان

اعلام فعالیت پایگاه های انتقال خون گیلان در ماه مبارک رمضان

ساعات کار اداره کل و پایگاه های انتقال خوناستان گیلان برای مراجعه اهداکنندگان در ماه مبارک رمضان اعلام شد.
86614066_98621922afdfd

به گزارش خبر فوری رشت و به نقل از ایرنا   مدیرکل انتقال خون استان گیلان گفت: پایگاه انتقال خون در رشت همه روزه از ساعت هشت صبح تا ۱۴۴ و بعد از ساعت اداری از ساعت ۱۹ تا ۳۰: ۲۳۳ و تیم سیار بعد از افطار برای خونگیری فعال است.
احمد مرادی روز شنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا، افزود: پایگاه انتقال خون لاهیجان همه روزه در ماه رمضان از ساعت هشت صبح تا ۱۴ عصر و بعد از ساعت اداری از ساعت ۲۱ تا ۳۰ : ۲۳ برای جمع آوری خون های اهدایی مردم نوعدوست فعال است.
وی با بیان این که پایگاه انتقال خون لنگرود نیز از ساعت هشت تا ۱۴ برای خونگیری فعال است، اظهار کرد: این پایگاه در تاریح ۹، ۱۶ و ۳۰ خرداد از ساعت ۳۰: ۲۱ تا ۲۴ برای مراجعه مردم برای اهدا خون فعال است.
مرادی بیان داشت: پایگاه انتقال خون رودسر نیز همه روزه هشت صبح تا ۱۴ فعال است و در تاریخ های ۱۸، ۲۳، ۲۵، ۲۷ خرداد تیم سیار بعد از افطار به مساجد برای خونگیری اعزام می شود.
وی با بیان این که پایگاه انتقال خون بندرانزلی نیز هر روز از ساعت هشت صبح تا ۱۴
برای خونگیری فعال است، تصریح کرد: این پایگاه در شب های قدر نیز از ساعت
۳۰: ۲۱ الی ۲۴ برای خونگیری از علاقمندان فعال است.
وی ادامه داد: پایگاه انتقال خون فومن نیز علاوه بر فعالیت همه روزه از ساعت ۸ صبح تا ۱۴ در ماه رمضان، در تاریخ ۹، ۱۶، ۲۳، ۲۵ و ۲۷ خرداد نیز از ساعت ۳۰: ۲۱ تا ۲۴ برای خونگیری از عموم مردم فعال است.
مرادی بیان کرد: پایگاه انتقال خون تالش نیز همه روزه از ساعت هشت صبح تا ۱۴ و روزهای زوج و شب های قدر از ساعت ۳۰: ۲۱ تا ۲۴ و پایگاه آستارا نیز علاوه بر فعالیت از ساعت هشت صبح تا ۱۴ و در شب های قدر نیز از ساعت ۳۰: ۲۱ تا ۲۴ فعال است.
سالانه به طور میانگین بیش از ۲۰۰ هزار واحد خون …