اعلام قیمت زولبیا و بامیه چهار روز پس از آغاز ماه رمضان!

اعلام قیمت زولبیا و بامیه چهار روز پس از آغاز ماه رمضان!

اختصاصی / به گزارش رشت۲۰، در شرایطی که ۴ روز از حلول ماه مبارک رمضان می گذرد بلاخره رئیس اتحادیه قنادان مرکز استان گیلان هادی محمدی نژاد رشتی امروز و در چهارمین روز از ماه مبارک رمضان بلاخره قیمت زولبیا و بامیه را در مرکز گیلان اعلام کرد و اظهار داشت: شیرینی زولبیا و بامیه با توجه به ممتاز بودن، درجه یک و درجه دو بودن برای عرضه در ماه مبارک رمضان در رشت قیمت گذاری شده است!

و بامیه - اعلام قیمت زولبیا و بامیه چهار روز پس از آغاز ماه رمضان!

وی اظهار کرد: برهمین اساس قیمت زولبیا و بامیه ممتاز ۱۶ هزار تومان ، درجه یک ۱۴ هزار تومان و درجه دو ۱۲ هزار تومان تعیین شده است.

محمدی نژاد رشتی همچنین برای چگونگی تشخیص مردم از نوع درجه بندی شیرینی زولبیا و بامیه گفت: برای چگونگی تشخیص مردم از نوع درجه شیرینی زولبیا و بامیه خریداری شده در هر واحد عرضه کارت های رنگی نصب شده است.

وی ادامه داد: کارت سفید به معنای عرضه شیرینی زولبیا و بامیه از نوع ممتاز، کارت آبی نشان‌دهنده عرضه شیرینی درجه‌یک و کارت زرد، درجه‌دو بودن شیرینی زولبیا و بامیه عرضه‌شده را نشان می‌دهد.

با این حال مشخص نیست این گفتگو با بیش از ۹۶ ساعت تأخیر منتشرشده یا جناب محمدی نژاد رشتی کمی برای تصمیم‌گیری در خصوص اعلام قیمت قطعی زولبیا و بامیه دیر اقدام کرده است!