اعلام محدودیت ترافیکی محور رشت‌ـ‌قزوین تا روز جمعه توسط فرمانده پلیس راه گیلان صورت گرفت

اعلام محدودیت ترافیکی محور رشت‌ـ‌قزوین تا روز جمعه

فرمانده پلیس راه گیلان از اعمال محدودیت ترافیکی محور رشت‌ـ‌قزوین و بالعکس برای خودروهای سنگین و باربری تا روز جمعه هفته جاری خبر داد.

119920 243 765x510 - اعلام محدودیت ترافیکی محور رشت‌ـ‌قزوین تا روز جمعه

به گزارش خبر فوری رشت حسین محمدپور با اشاره به وضعیت راه‌های گیلان اظهار کرد: از صبح امروز شاهد ترافیک نیمه‌سنگین در محورهای مواصلاتی استان به‌ویژه قزوین‌ـ‌رشت بودیم که اکنون ترافیک روان شده است.

وی با بیان اینکه مسافران بسیاری وارد گیلان شده‌اند، افزود: با توجه به تعطیلات آخر هفته محدودیت ترافیکی در محورهای رشت‌ـ‌قزوین و بالعکس و آستارا‌ـ‌اردبیل و بالعکس برای خودروهای سنگین و باربری اعمال می‌شود.

فرمانده پلیس راه گیلان محدودیت ترافیکی را تا روز جمعه هفته جاری عنوان کرد و گفت: محدودیت ترافیکی از ساعت هشت صبح فردا تا ۲۳ شب اعمال می‌شود و این روند تا روز جمعه هفته جاری ادامه می‌یابد.

وی تردد انواع کامیون و تریلرها به استثنای حاملان مواد غذایی فاسدشدنی و سوختی در محورهای مذکور را ممنوع اعلام کرد.

محمدپور با بیان اینکه تمام محورهای گیلان به جز یک محور باز است و تردد در آنها جریان دارد، خاطرنشان کرد: محور پونل به خلخال به دلیل بارش‌های اخیر مسدود است.

وی با تأکید بر ضرورت رعایت قوانین رانندگی، متذکر شد: سرعت و سبقت غیرمجاز دو عامل مهم وقوع تصادفات مرگبار است و از رانندگان می‌خواهیم با سعه‌صدر رانندگی کنند.

فرمانده پلیس راه گیلان با بیان اینکه رانندگان حتماً استراحت کافی برای رانندگی داشته باشند، یادآور شد: خواب‌آلودگی یکی از عوامل وقوع واژگونی خودروهاست و امیدواریم رانندگان نکات ایمنی رانندگی را مورد توجه قرار دهند.