افتتاح اتاق گفت و گو سازمان حمل و نقل بار و مسافر شهرداری رشت

افتتاح اتاق گفت و گو سازمان حمل و نقل بار و مسافر شهرداری رشت

مدیر عامل سازمان حمل نقل بار و مسافر شهرداری رشت گفت: با افتتاح اتاق گفت و گو فضای همراهی بیشتر جامعه هدف با این سازمان فراهم می شود.

EFaiR 1 620x413 - افتتاح اتاق گفت و گو سازمان حمل و نقل بار و مسافر شهرداری رشت

به گزارش ایسنا منطقه گیلان، مرتضی شریفی در مراسم افتتاح اتاق گفت و گو  برای  تاکسیرانان، مینی بوس رانان و تاکسی تلفنی های  شهر رشت و نیز پایگاه مقاومت بسیج شهید بهشتی سازمان حمل و نقل بار و مسافر شهرداری رشت با تشکر از زحمات کارکنان سازمان در راستای انجام وظایف و تعهدات سازمانی اظهار داشت: افتتاح پایگاه مقاومت بسیج در فضایی به طور کامل بازسازی شده انجام می شود تا محلی برای هم اندیشی بیشتر با مخاطبان و جامعه هدف در سازمان حمل و نقل بار و مسافر شهرداری رشت فراهم شود.

وی با تاکید بر اینکه با افتتاح اتاق گفت و گو فضای همراهی بیشتر جامعه هدف با این سازمان فراهم می شود،گفت: با حضور مستقیم مخاطبان در سازمان مشکلات و مسائل در جریانی مستقیم و بدون واسطه به گوش همکاران و مدیران سازمان می رسد.

مدیر عامل سازمان حمل نقل بار و مسافر شهرداری رشت افزود: فرهنگ بسیجی  در مشارکت و تلاش بیشتر جهت تعالی جامعه تعریف می شود و اراده و تلاش در این سازمان بسیار اثر گذار بوده است.

شریفی گفت: امروز اگر تعدی به مرزهای کشور نمی شود و دفاع از کیان اسلامی در مبارزه با تکفیری ها در کیلومترها دورتر از مرزهای کشور  رخ می دهد به دلیل وجود فرهنگ بسیجی است.

وی با گرامیداشت یاد و خاطره شهدای مدافع حرم استان خاطرنشان کرد: اگر تغییری در سازمان حمل و نقل بار و مسافر شهرداری رشت رخ داده است در تاسی از فرهنگ بسیجی و ولایت مداری است و افتتاح این پایگاه در سازمان می تواند در تقویت این فرهنگ میسر شود تا ما عملا بتوانیم  فضاهای ذهنی و شعار های زیبا را در عمل بیش از بیش نمایان سازیم.

جمال زاده رئیس بسیج کارگری شهرستان رشت نیز در این جلسه با اشاره به هشت هزار شهید استان گیلان و ۲۲۰۰ شهید شهر رشت افزود: باید از مدیران ولایی و ارزشی که پاسدار خون این شهدا هستند سپاس گزاری کرد.

وی تاکید کرد: از مدیریت صحیح و ولایی دکتر شریفی که انصافا با ورود ایشان فعالیتهای خوبی در این سازمان شاهد بودیم تشکر ویژه دارم چرا که تحولات خوبی در ابعاد مختلف در این سازمان در حال روی دادن است.

رئیس بسیج کارگری شهرستان رشت تصریح کرد: از زحمات تمامی کارکنان سازمان حمل و نقل بار و مسافر شهرداری رشت در جابه جایی مسافر قدردانی می کنم همان طور که شاهد هستیم این عزیزان در کنار پلیس راهور و ناجا در تامین امنیت و رفاه شهروندان از هیچ تلاشی فرو گذار نیستند و زحمات این سازمان کم از زحمات ناجا نیست و شهروندان با توجه به بار ترافیکی در شهر وجود دارد بر این امر واقف هستند.

وی با اشاره به اینکه در سالهای گذشته فعالیتهای حوزه بسیج در این سازمان رونق چندانی نداشت ،تصریح کرد: با ورود اقای شریفی که از مدیران مکتبی و ولایی هستند که تحول اساسی در مدیریت حوزه بسیج این سازمان رخ داد.

سرهنگ جمال زاده با اشاره به وظایف و فعالیتهای بسیج تصریح کرد: بسیج در همه جا میدان دار است و کار بسیج کار فرهنگی است و از اوایل پیروزی انقلاب اسلامی تاکنون در تمام عرصه ها میدان داری کرده است.

وی افزود: از این میان می توان به همکاری بسیج با دانشگاه علوم پزشکی در ریشه کنی فلج اطفال اشاره کرد و از ان مهم تر در فتنه ۸۸  بسیج بود که وارد میدان شد و به فتنه پایان داد.

رئیس سازمان بسیج کارگری شهرستان رشت تاکید کرد: در مبارزه با داعش هم بسیج وارد میدان دار شد.