افتتاح پارک شهید گلستانی در راستای توجه به محلات کمتر برخوردار است

افتتاح پارک شهید گلستانی در راستای توجه به محلات کمتر برخوردار است

شهردار منطقه دو شهرداری رشت گفت:افتتاح پارک شهید گلستانی محله رودبارتان رشت در راستای توجه به محلات کمتر برخوردار بوده است که با هزینه سه میلیارد ریال  افتتاح شد.

images
به گزارش خبر فوری رشت و به نقل از ایسنا منطقه گیلان،مرتضی عاطفی شهردار در مراسم افتتاح پارک شهید گلستانی محله رودبارتان گفت: این پارک با مساحت حدود هزارو ۵۰۰ متر مربع و با هزینه ای بالغ بر سه میلیارد ریال افتتاح می شود که با توجه به شرایط بد جوی در زمستان، طی ۴ ماه کار مداوم به سرانجام رسید.
وی افزود:ایجاد رضایت شهروندان در محلات کم برخوردار از امکانات شهری از سیاست های شهرداری رشت است و در روزهای پایانی سال جاری شهروندان شاهد افتتاح پارک ها در سطح شهر رشت هستند و در منطقه ۲ نیز چهارمین پارکی است که به صورت محله ای افتتاح می شود و باعث خوشحالی است که به یکی دیگر از وعده هایمان عمل کردیم .
شهردار منطقه ۲ رشت خاطرنشان کرد: فرسودگی و غیرقابل استفاده بودن وسایل بازی از جمله دلایلی بود که موجب شد تصمیم به تخریب و طراحی مجدد و بهسازی فضای موجود گرفته شود تا در اوقات فراغت شهروندان مورد استفاده قرار گیرد. از همین جهت نصب وسایل بازی جدید با ایمن سازی و استانداردسازی فضای بازی ایجاد سیستم آبیاری مکانیزه و افزایش روشنایی و نیز اصلاح هندسی ترافیکی و افزایش فضای سبز نیز در پارک مذکور انجام گرفت.
وی متذکر شد:این نوید را می دهیم که ارائه خدمات شهری دراین محله متوقف نشود ودر شش ماه اول سال آینده،شاهد بهره برداری زمین ورزشی محله رودبارتان باشیم .
دکتر سید محمد علی ثابت قدم شهردار رشت در مراسم افتتاح این پارک ضمن تشکر ازمدیریت وپرسنل …