افتتاح پنجشنبه بازار هنر در رشت

افتتاح پنجشنبه بازار هنر در رشت

مدیر کل میراث فرهنگی،صنایع دستی و گردشگری گیلان:پنجشنبه بازار هنر در راستای افزایش میزان فروش و نیز معرفی اقلام صنایع دستی استان به دوستداران عرصه فرهنگ و هنر در رشت افتتاح شده است.

Image processed by CodeCarvings Piczard ### FREE Community Edition ### on 2017-03-09 11:57:49Z | http://piczard.com | http://codecarvings.comùÿÿ÷'©

به گزارش خبر فوری رشت و به نقل از خبرگزاری خبرآنلاین به نقل از روابط عمومی اداره کل میراث فرهنگی،صنایع دستی و گردشگری گیلان؛ پیش از ظهر امروز بازارچه عرضه محصولات صنایع دستی و تولیدات سنتی بانوان استان با عنوان پنجشنبه بازار هنر با حضور مسئولان استانی و شهرستان رشت افتتاح شد.
رضا علیزاده در تشریح این خبر اظهار داشت: در راستای ساماندهی در روند عرضه محصولات صنایع دستی و نمایش توانمندی های زنان در عرصه های هنرهای بومی محلی پنجشنبه بازار هنر افتتاح شد.
وی اذعان داشت: پنجشنبه بازار هنر تنها به هنرمندان شهرستان رشت تعلق نداشته، بلکه فعالان صنایع دستی تمامی نقاط استان می توانند با اخذ مجوز از معاونت صنایع دستی اداره کل میراث فرهنگی،صنایع دستی و گردشگری گیلان نسبت به فعالیت در این مکان عرضه اقدام نمایند.
وی؛ بر تداوم نقش زنان در زندگی خانوار گیلان اشاره نمود و گفت: افتتاح این بازارچه محلی گامی مهم در افزایش میزان فروش و نیز معرفی اقلام صنایع دستی استان به دوستداران عرصه فرهنگ و هنر می باشد.
لازم بذکر است مکان برگزاری بازارچه مذکور حد فاصل میدان شهرداری تا خانه فرهنگ و هنر است.