اقتصاد مقاومتی تنها راه برون رفت از اقتصاد بیمار است

اقتصاد مقاومتی تنها راه برون رفت از اقتصاد بیمار است

به گزارش خبر فوری رشت و به نقل از باشگاه خبرنگاران جوان  از رشت ، محمود واعظی وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات با بیاناینکه از قدیم اقتصاد ایران متکی به نفت بوده و همیشه بالا و پایین شدن قیمت نفت دغدغه بوده است گفت: اقتصاد مقاومتی تنها راه برون رفت از اقتصاد بیمار است، محمود واعظی امروز در جلسه مشترک ستاد اقتصاد مقاومتی و کارگروه تسهیل و رفع موانع تولید در رشت اظهار داشت: اقتصاد مقاومتی تنها راه فرار از این اقتصاد بیمار است.

 

77476020 85893257dbdbb 300x210 - اقتصاد مقاومتی تنها راه برون رفت از اقتصاد بیمار است


وزیر ارتباطات و فناوری با بیان اینکه از قدیم اقتصاد ایران متکی به نفت بوده است افزود: روح حاکم بر اقتصاد مقاومتی این است که اقتصاد تنها متکی به یک مولفه اقتصادی نباشد و بتواند با حمایت از تولید و محصولات داخلی به اقتصاد بیمار کمک کند.
واعظی ادامه داد: کنترل شدن تورم فرصتی برای رونق اقتصاد است و آمارها در بخش کشاورزی و صنعتی و غیره نوید رونق اقتصادی را می دهد.
وی با بیان اینکه برجام یک بستر است افزود: مهم این است که ما روی برجام چه فعل و انفعالاتی انجام می دهیم و برجام نقطه قوت این دولت است زیرا بازار صادرات و واردات ایران با دیگر کشورها رونق گرفته است.
محمود واعظی درباره ادغام روش های سنتی با روش دانش بنیان افزود: اگر روش های سنتی را با IT و برنامه های نرم افزاری ادغام کنیم به شناخته شدن ما در جهان کمک می کند و این کار نه تنها به اقتصاد کمک می کند بلکه موجب ایجاد فرصت شغلی فراوان و تولید شغل های جدید می شود.
وزیر ارتباطات قبل از ظهر امروز نیز در جلسه صادرات غیرنفتی استانداری گیلان حضور می یابد و در نماز جمعه در شهر آستانه اشرفیه شرکت می کند و عصر امروز با آیت الله قربانی امام جمعه رشت دیدار می …