اقدامات معنوی کاروان شهرداری رشت در کربلا به دور از سیاسی کاری است

اقدامات معنوی کاروان شهرداری رشت در کربلا به دور از سیاسی کاری است

موکب فرهنگی شهرداری رشت با تلاش هنرمندان ایجاد شده است

ea5ebb91a06612014dcfe406b47db124 L - اقدامات معنوی کاروان شهرداری رشت در کربلا به دور از سیاسی کاری است

به گزارش خبر فوری رشت و به نقل از رشت پرس، مدیرعامل سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری رشت فضای حاکم در کربلا را بسیار معنوی دانست و گفت: نیروهای خدماتی، فرهنگی و هنری حال و هوای خاصی ایجاد کرده اند و هر کسی سعی دارد تا به نوبه خودش خدمتی ارائه دهد.

علیرضا قانع اظهار داشت: فضای خاصی در شهر کربلا و بین خدام اعزامی با کاروان شهرداری رشت وجود دارد و همه با نیت حسینی و با عشق مشغول فعالیت در کربلا هستند.

قانع با تاکید بر اینکه اقدامات انجام گرفته در راستای خدمتگزاری و به دور از سیاسی کاری است افزود: نیروهای خدماتی، فرهنگی و هنری حال و هوای خاصی ایجاد کرده اند و هر کسی سعی دارد تا به نوبه خودش خدمتی ارائه دهد.

قانع به اقدامات فرهنگی در کربلا اشاره کرد و گفت: موکب فرهنگی شهرداری رشت با تلاش هنرمندان ایجاد شده است.

وی در ادامه افزود: اجرای نمایش، برپایی نمایشگاه حرم امام رضا (ع)، نقاشی کودک و اهدای هدایای فرهنگی ازجمله اقداماتی است که در این موکب انجام می شود.

مدیرعامل سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی به استقرار نیروهای خدمات شهری، فرهنگی و هنری اشاره کرد و گفت:در جلسه ای که با حضور معاون استاندار کربلا و معاون خدمات شهری شهرداری کربلا و مسئولان خدمات شهری ستاد مرکزی اربعین کشور برگزار شد مقرر شد تا شهرداری کلانشهر رشت در زمینه مدیریت شهری منطقه ۴ کربلا در محدوده های ورودی کربلا از سمت نجف، شارع عباس، سید جوده، خیابان های منتهی به بیمارستان الکفیل حضور گسترده و فعال داشته باشد.

قانع ادامه داد: خودروهای آتش نشانی و آمبولانس نیز محدوده‌های شارع روتین، شارع شهدا، شارع قزوینی ها و پاسگاه مخیم را پوشش خواهند داد.

رئیس ستاد اربعین شهرداری رشت در پایان با ابراز تاسف نسبت به برخی فضا سازی ها گفت: متاسفانه برخی افراد سعی در زیر سوال بردن این اقدامات معنوی دارند در حالیکه شرایط حاکم در کربلا متفاوت است و افراد با خلوص نیت سعی دارند به نوبه خودشان کاری برای سید و سالار شهدا انجام دهند که امیدوارم این اقدامات فدای کشمکش های سیاسی نشود.ایلنا