اقدام به موقع آتش نشانان مانع از آتش سوزی عظیم در مجتمع مسکونی شد

اقدام به موقع آتش نشانان مانع از آتش سوزی عظیم در مجتمع مسکونی شد

معاونت عملیات سازمان آتش نشانی از آتش سوزی در طبقه اول آپارتمان مسکونی واقع در خیابان سعدی خبر داد.

78143326 86786872adadc 300x170 - اقدام به موقع آتش نشانان مانع از آتش سوزی عظیم در مجتمع مسکونی شد

به گزارش خبر فوری رشت و به نقل از  ایلنا از رشت ، آتش سوزی در طبقه اول آپارتمان مسکونی، به مرکز ستاد فرماندهی ۱۲۵ آتش نشانی اطلاع داده شد که سریعا ۶ دستگاه خودروی اطفایی به همراه ۱۴ آتش نشان از ایستگاه های ۱ و ۴۴آتش نشانی به محل حادثه واقع در خیابان سعدی، ابتدای بلوار معلم، کوچه بهارانه اعزام شدند.
شهرام مومنی معاونت عملیات سازمان آتش نشانی گفت: به محض رسیدن آتش نشانان دود و شعله عظیمی از بالکن واحد مسکونی که در حال گسترش به طبقه دوم بود مشاهده می شد.
وی افزود: خوشبختانه بواسطه نزدیکی ایستگاه ۱ آتش نشانی به محل حادثه، آتش در کمترین زمان ممکن توسط آتش نشانان مهار و اطفا شد.
مومنی علت حادثه را اتصال در سیستم سیم کشی برق از ناحیه ماشین لباسشویی در مجاورت اجسام قابل اشتعال خواند و گفت: بعلت عدم حضور مالک آتش نشانان با بر پا نمودن نردبان و برش حفاظ بالکن نسبت به اطفای حریق اقدام نموده و موفق شدند آتش را که در حال سرایت به اتاق خواب واحد مسکونی بود را مهار نمایند.
وی گفت: خوشبختانه این آتش سوزی مصدومی به دنبال نداشت و آتش نشانان پس از ایمن سازی و پیشگیری از بروز حوادث احتمالی به آشیانه بازگشتند.