اقدام غیراخلاقی مدیرعامل بیمارستان قائم در گفتگو با صداوسیمای گیلان

اقدام غیراخلاقی مدیرعامل بیمارستان قائم در گفتگو با صداوسیمای گیلان

اختصاصی / به گزارش رشت۲۰، پس از انتشار ویدئوی هتک حرمت یکی از نگهبانان یک بیمارستان خصوصی نسبت به یک مراجعه‌کننده خانم و تعرض فیزیکی به وی در پایگاه خبری تحلیلی رشت۲۰، صداوسیمای گیلان در کوتاه‌ترین زمان ممکن و با سراسیمگی خاصی به این بیمارستان مراجعه کرد تا به قول خود ابعاد جدیدی را از این اتفاق به تصویر بکشد!

در بخشی از دستپاچگی صداوسیمای گیلان، علیرضا کریم زاد حق مدیرعامل بیمارستان قائم در اقدامی غیراخلاقی به شرح مسائل خصوصی و زندگی شخصی مراجعه‌کننده‌ی مضروب بیمارستان خود در رسانه ملی پرداخت و برای بی‌گناه نشان دادن مجموعه تحت امر خود هرچه که داشت رو کرد.

کریم زاد حق در بخشی از اظهارات عجیب خود مدعی شد که نمی‌داند در مقابل چنین اتفاقاتی چه باید انجام دهد و از مسئولین علوم پزشکی گیلان خواست تا برایش راه‌حلی تجویز کنند؛ اما یک سؤال از آقای مدیرعامل! اگر شما توانایی اداره این بیمارستان را ندارید و برای چنین مسائلی نیازمند استعلام از علوم پزشکی گیلان هستید اکنون به چه دلیل بر میز مدیریتی این مجموعه خصوصی تکیه زده‌اید؟! اگر نمی‌توانید این بیمارستان را مدیریت کنید بهتر نیست مدیرعاملی را به یکی دیگر از اعضای هیئت‌مدیره واگذار کنید؟!

http://diyarmirza.ir/wp-content/uploads/2017/05/photo_%DB%B2%DB%B0%DB%B1%DB%B7-%DB%B0%DB%B1-%DB%B2%DB%B5_%DB%B0%DB%B8-%DB%B3%DB%B8-%DB%B2%DB%B2.jpg

و سؤال دیگر از کریم زاد حق! جناب آقای مدیرعامل؛ آیا در بیمارستان شما تعداد پرستاران و سوپروایزرهای خانم کم است که در مقابل یک مراجعه‌کننده‌ی خانم نگهبان مرد وارد درگیری می‌شود؟ نشان به آن نشان که پیش از ضربه‌ای که آن خانم به نگهبان میزند چند بار به نگهبان تأکید می‌کند که نباید به او دست بزند!

آقای مدیرعامل! آیا بیمارستان شما هیچ پرسنل خانمی نداشت که یک نگهبان مرد با تعرض به ناموس دیگران بیمارستان را با تشک کشتی اشتباه می‌گیرد؟! آقای کریم زاد حق! این اتفاق در بیمارستان شما رخ‌داده و باید پاسخگوی عملکرد خود و مجموعه تحت امرتان باشید. شهروندان بسیاری در خصوص وضعیت این بیمارستان خصوصی گلایه دارند و شما هیچ‌گاه پاسخی در این خصوص نداده‌اید.