امام جمعه خلخال: پیام رزمایش نیروی هوایی ارتش تضمین امنیت کشور است

امام جمعه خلخال: پیام رزمایش نیروی هوایی ارتش تضمین امنیت کشور است

امام جمعه خلخال گفت: پیام مهم رزمایش فدائیان ولایت نیروی هوایی ارتش جمهوری اسلامی ایران تضمین امنیت و آرامش کشور و منطقه است.

82274845 71106558 - امام جمعه خلخال: پیام رزمایش نیروی هوایی ارتش تضمین امنیت کشور است


به گزارش خبر فوری رشت ،حجت الاسلام امیر رشت بری در خطبه های امروز نماز جمعه خلخال افزود: اکنون نیروهای نظامی و انتظامی کشورمان در اوج اقتدار و قدرت هستند و انجام رزمایش فدائیان ولایت توسط دلاورمردان نیروی هوایی ارتش نمایشگر این قدرت نظامی و اقتدار ایران اسلامی در منطقه است.
وی در ادامه سخنانش با گرامیداشت سالروز افشاگری و لغو قانون کاپیتولاسیون درسال ۱۳۴۳ توسط امام راحل گفت: این قانون بردگی مردم ایران در مقابل کشورهای غربی و آزادی عمل اجانب برای انجام هرگونه جرم و جنایت در کشور با تصویب مجلس شورای ملی وقت بود که با افشاگری و سخنرانی اتشین امام راحل در چهارم بان ماه سال ۱۳۴۳ مانع از اجرایی شدن آن شد و نتیجه ان نیز تبعید ۱۴ ساله امام خمینی (ره) بود .
خطیب جمعه خلخال همچنین با اشاره به سالروز ابلاغ سیاست های کلی انتخابات از سوی مقام معظم رهبری گفت: اگر چنانچه مسوولان کشور به این سیاست ها درست توجه کرده و قوانین آن را صحیح انجام دهند مشکلی در هیچ کدام از انتخابات برای کشور بوجود نخواهد آمد.