امام جمعه رشت : تهدیدات نطام سلطه بی اثر است

امام جمعه رشت : تهدیدات نطام سلطه بی اثر است

ملت بزرگ ایران پاسدار ارزش‌های الهی هستند و تهدیدات نطام سلطه هیچگاه نمی تواند آنها را از ارزش‌های اسلامی و انسانی بازدارد.

 

2190179 703 - امام جمعه رشت : تهدیدات نطام سلطه بی اثر است

به گزارش رشت۲۰،  نماینده ولی فقیه در استان امروز در خطبه‌ های نماز جمعه رشت با محکوم کردن  خروج آمریکا از تعهد بین المللی برجام گفت : نطام سلطه بار دیگر به جهانیان نشان داد که هیچگاه پایبند تعهدات خویش نبوده و اعتماد به آمریکا سرانجامی نخواهد داشت.
آیت الله  رسول فلاحتی همچنین مردم ایران اسلامی را پاسدار ارزش‌های ناب الهی دانست و افزود : تهدیدات نطام سلطه هیچگاه نمی تواند آنها را از ارزش‌های اسلامی و انسانی بازدارد.
وي گفت : استکبار جهانی بداند که ایران سرزمین دلیران و تجلیگاه حماسه های ماندگار عزت مندی و ولایت مداری است و هر گونه خباثت و خیانت علیه این ملت با پاسخ محکم فرزندان رشیدش روبرو خواهد شد.
خطيب جمعه رشت  با اشاره به منویات اخیر رهبر معظم انقلاب در جمع استادان دانشگاه فرهنگیان تصریح کرد : از ابتدا نیز خیانت و دورویی آمریکا در خصوص برجام قابل پیش بینی بودو سه کشور اروپایی  دیگر نیز قابل اعتماد نیستند.
نماینده  ولی فقیه در گیلان رمز موفقیت ایران اسلامی در مواجه با رفتار خباثت آلود دشمنان را اتحاد و همدلی برای بهره گیری هر چه بیشتر از توان داخلی و ظرفیت عظیم جوانان مستعد و انقلابی این سرزمین دانست و بر ضرورت حفظ اتحاد و انسجام همگانی حول منویات رهبر معظم انقلاب اسلامی تاکید کرد.
آیت الله فلاحتی  هفته  هلال احمر و دهه  تکریم و غبارروبی مساجد را گرامی داشت وابراز امیدواری کرد  ماه مبارک رمضان فرصتی برای تزکیه  نفس و تالیف قلوب مؤمنان در بستر نوعدوستی و حفط کرامت انسانی باشد.