امام جمعه گیلان : دهه مبارک فجر یادآور سالهای مبارزه و قیام ملت غیور ایران

امام جمعه گیلان : دهه مبارک فجر یادآور سالهای مبارزه و قیام ملت غیور ایران

راهپیمایی ۲۲ بهمن امسال هم حضور پرشورمردم ، جلوه گر اقتدارانقلاب و نظام خواهد بود.

78886370 87813819dffda 300x169 - امام جمعه گیلان : دهه مبارک فجر یادآور سالهای مبارزه و قیام ملت غیور ایران


به گزارش خبر فوری رشت و به نقل از  اخبار استانهای خبرگزاری صداو سیما ، امام جمعه رشت درخطبه های امروز نماز جمعه این شهر با اشاره به درپیش بودن ایام الله دهه مبارک فجر، گفت : این روزها یادآور سالهای مبارزه ، خون و قیام ملت غیور ایران اسلامی به رهبری خمینی کبیر است.
آیت الله قربانی ، ۲۲ بهمن ، سالروز استقرار و ثبات جمهوری اسلامی ایران را ، عید بزرگ ملی و اسلامی عنوان کرد و افزود : ۲۲۲ بهمن امسال هم مردم شریف و ولایتمدار ایران اسلامی حضوری گسترده و حماسی خواهند داشت.
خطیب جمعه رشت گفت : این مردم بار دیگر به تمام دنیا نشان خواهند داد با گذشت ۳۷ سال خسته نشده اند که هیچ ، بلکه این روز ارزشمند را به عنوان دستاورد بزرگ انقلاب و امام تا ابدیت تاریخ گرامی خواهند داشت.
وی همچنین با اشاره به حادثه دلخراش ساختمان پلاسکو در تهران ، ضمن گرامیداشت یاد آتش نشانان جان برکف ، گفت : آتش نشانی از جمله مشاغلی است که با عشق ، فداکاری و شهادت در راه نجات انسانها آمیخته است.
آیت الله قربانی ، این حادثه را هشداری جدی برای مسئولان عنوان کرد و افزود : دولت برای آسیب دیدگان این اتفاق ناگوار ، برنامه های ویژه ای تدارک دیده است اما انتظار می رود این حادثه ، برای مدیران دستگاه های ذیربط درایمن سازی اماکن و ساختمان ها و پیشگیری و جلوگیری از تکرار چنین حوادث ناگواری در آینده هشداری جدی تلقی شود.
امام جمعه رشت ، توافق امریکا و اسراییل برای ساخت شهرک های جدید و آواره تر کردن فلسطینی ها را تعقیب اهداف استعماری دانست و گفت : این توافق ، هدیه ترامپ به داماد یهودی اش بود اما باید بداند دنیای اسلام اجازه …