امتیازات اخذ شده از سوی وزیر بهداشت توسط نماینده ی آستانه/ آقای نیکفر کجایی!؟ در روزهای گذشته ، سعید نمکی و هیئت همراه طی سفری به استان گیلان از برخی مراکز بهداشتی و درمانی بازدید بعمل آورد .

امتیازات اخذ شده از سوی وزیر بهداشت توسط نماینده ی آستانه/ آقای نیکفر کجایی!؟

به گزارش رشت۲۰ ;در روزهای گذشته ، سعید نمکی و هیئت همراه طی سفری به استان گیلان از برخی مراکز بهداشتی و درمانی بازدید بعمل آورد .

گیل و دیلم نوشت: نمکی پس از آن با حضور در استانداری گیلان و نشست در جمع استاندار ، معاونین وی ، مسئولین مختلف استانی ، فرمانداران و نمایندگان مجلس به بررسی مشکلات و معضلات حوزه ی بهداشت ، درمان و آموزش پزشکی پرداخت .

گفتنی است در حالیکه دو تن از نمایندگان گیلان (محمد حسین قربانی و ذبیح نیکفر لیالستانی ) به ترتیب نائب رییس و عضو عادی کمیسیون بهداشت و درمان مجلس شورای اسلامی می باشند ، انتظارات جامعه ی پزشکی و مردم بعنوان مراجعه کنندگان مراکز درمانی نسبت به ارتقاء سطح کیفیت و سهولت در خدمات رسانی بیمارستان های دولتی ، وضعیت پرسنل ، پرستاران و کارمندان این مراکز ،با حضور این دو نماینده ی مجلس در کمیسیون مذکور ، فراتر می رود .

این در حالیست که نقش محمد حسین قربانی نماینده ی آستانه اشرفیه در این سفر با توجه به انتشار دستورات اخذ شده از سوی وی توسط وزیر بهداشت ، نشان از برد شهرستان آستانه ی اشرفیه نسبت شهرستان مجاور خود لاهیجان دارد که با توجه به گذشت تقریبا یکسال از افتتاح بیمارستان دولتی پیروز در این شهرستان ،با کمبود بسیاری از دستگاه های روز درمانی مواجه بوده و حتی فاقد دستگاه سی تی اسکن می باشد .

قربانی چند روز پیش ، در صفحه اینستاگرام خود با اشاره به نشست خصوصی و شبانه ای در ساعت ۱ بامداد با وزیر محترم بهداشت ، از تلاش ها و زایزنی هایش با اسناد و مدارک برای مردم حوزه ی انتخابیه اش اطلاع رسانی کرد در حالیکه در پایگاه اطلاع رسانی ذبیح نیکفر لیالستانی نماینده مردم لاهیجان و سیاهکل در مجلس شورای اسلامی از امتیازات گرفته شده توسط این نماینده مجلس علی رغم حضور وزیر بهداشت در استان گیلان ، اطلاعات جدیدی جز دید و بازدید و حضور در جلسات عمومی و … به روز نمایی نشده است .

شایان ذکر است ، از نام نماینده ی لاهیجان و سیاهکل به جز درخواست های دیگری ک به صورت استانی و توسط اعضاء مجمع نمایندگان استان گیلان به امضاء رسیده ، در موارد
دیگری که مربوط به حوزه ی انتخابیه ی وی باشد خبری به میان نیامده است .

عنوان پزشک ولو سهمیه اى افرادى را به این باوررسانده بود که اگر براى اقشار مختلف همچون کشاورزان چایکاران وبرنجکاران وباغداران وصیادان ازدریا تا قزوین بی بهره اند وایشان اصراربررفتن به کمیسیون کشاورزى نداشت ویا اگر نتوانست براى بازنشستگان وکارگران ومعلمان و… کارى کند لااقل براى پزشکان وپرستاران وکادر بیمارستانى مؤثر شود یا لااقل چندبیمارستان زیادکنیم ویا دهها وسیله وتجهیز پزشکى افزون گردد.

اما ایشان هنوز همانند خواب هاى درون کمیسیونى ازسفر تا حضر ! از مجلس تا استان ، لااقل حرمت جمعیّت کثیر شهرستان های حوزه انتخابیه خود را به نسبت شهرستانهاى نسبتا کوچک و کم یا بی نیاز در نظر نگرفته و این دو شهرستان در این چندسال اخیر نیز کم بهره از خیر وجود جناب نماینده بوده است الا صرفا در مواردی در اندازه نفع وابستگان و یا لوازم دخانى و واردات مواد اولیه سیگار به مبلغ چندین میلیون یورو ! 

رسانه خبری گیل و دیلم ضمن دعوت چندین باره از نماینده مردم لاهیجان و سیاهکل در مجلس سورای اسلامی برای پاسخگویی به سوالات این پایگاه خبری ، مجددا از ایشان می خواهد تا با ارائه ی اسناد و مدارکی که نشان از پیگیری ها و موفقیت در جهد و اخذ دستورات تا به نتیجه رسیدن آنان گردیده باشد ، ما را در اطلاع رسانی برای مردم حوزه ی انتخابیه خود نسبت به اعمال انجام گرفته توسط ایشان یاری نمایند .

البته بنظر می رسد ، ماه های منتهی به ایام انتخابات مجلس یازدهم و اتمام دوران نمایندگی ذبیح نیکفر لیالستانی همچون دیگر سال های حضور وی در بهارستان ، با سکوت همیشگی این نماینده ی مجلس در ارائه ی گزارش عملکرد اش برای مردم و رسانه های منتقد وی در آرامش کامل به پایان رسد . !