امتیاز لیگ یکی داماش به خیبر خرم آباد رسید

امتیاز لیگ یکی داماش به خیبر خرم آباد رسید

به گزارش رشت۲۰ به نقل از ایسنا؛ امتیاز لیگ یکی تیم فوتبال کارون اروند خرمشهر که پیش از این به مدت یک فصل در اختیار داماش گیلان بود به دلیل عدم پایبندی نماینده رشت به تعهدات مالی به این تیم بازگشت و در نهایت به خیبر خرم آباد رسید.

احسان خدری، مدیر رسانه باشگاه کارون اروند خرمشهر با اعلام این خبر، اظهارکرد: این سهمیه دوشنبه شب به باشگاه خیبر خرم آباد واگذار شد. مسئولان باشگاه به دنبال یک حامی مالی بودند تا تیم بتواند در لیگ یک فوتبال کشور شرکت کند اما متاسفانه نتوانستیم یک حامی مالی داشته باشیم و در نهایت امتیاز واگذار شد.

وی بیان کرد: باشگاه کارون اروند خرمشهر در لیگ دسته سه فوتبال کشور کار خود را ادامه خواهد داد و به احتمال بسیار نیز مجتبی مرتضوی به عنوان سرمربی و نبی ساکی به عنوان مربی، کار خود را در تیم شروع خواهند کرد.

باشگاه کارون اروند خرمشهر پیش از این نیز امتیاز خود را به باشگاه داماش گیلان واگذار کرده بود که به دلیل این که باشگاه گیلانی نتوانست به تعهدات مالی خود عمل کند، با شکایت باشگاه خوزستانی و با رای کمیته استیناف این امتیاز مجددا به خوزستان برگشت. اکنون نیز شنیده می شود که مبلغ توافق شده با باشگاه خیبر خرم آباد بیش از مبلغ توافق شده با داماش گیلان است.