امروز اخرین مهلت ثبت نام مجدد کنکور ۹۶ امروز اخرین مهلت ثبت نام مجدد کنکور 96

امروز اخرین مهلت ثبت نام مجدد کنکور ۹۶

مشاور عالی سازمان آموزش کشور گفت: داوطلبان تا ساعت ۲۴ امروز چهارشنبه ۱۸ اسفند فرصت دارند در آزمون سراسری ۹۶ ثبت‌نام کنند.

57318567

 به گزارش خبر فوری رشت و به نقل از ایسنا دکتر حسین توکلی در گفت‌وگو با ایسنا، با اعلام این مطلب اظهار کرد: براساس برنامه زمانی اعلام شده مهلت مجدد ثبت‌نام در آزمون سراسری سال ۱۳۹۶ برای آن دسته از داوطلبانی که در مهلت مقرر ثبت نام یعنی از تاریخ ۱۹ بهمن‌ماه تا اول اسفندماه ۱۳۹۵ موفق به دریافت کد سوابق تحصیلی نگردیده و یا به هر دلیل دیگری نتوانسته‌اند نسبت به ثبت‌نام اقدام نمایند، امروز چهارشنبه ۱۸ اسفند پایان می‌پذیرد.

وی در ادامه تصریح کرد: لذا این قبیل از داوطلبان فرصت دارند حداکثر تا ساعت ۲۴ امروز چهارشنبه ۱۸ اسفندماه سال ۱۳۹۵ به سایت سازمان سنجش آموزش کشور به نشانی http://www.sanjesh.org/ مراجعه و با مطالعه دقیق دفترچه راهنمای ثبت‌نام و اطلاعیه‌های این سازمان در صورت واجد شرایط بودن نسبت به ثبت نام اقدام کنند.

مشاور عالی سازمان سنجش آموزش کشور خاطر نشان کرد: آن دسته از داوطلبانی که در مهلت مقرر برای آزمون سراسری سال ۱۳۹۶ ثبت نام کرده‌اند نیز می‌توانند در صورت تمایل تا پایان امروز چهارشنبه ۱۸ اسفندماه سال ۱۳۹۵ با مراجعه به سایت سنجش آموزش کشور نسبت به مشاهده و کنترل اطلاعات و همچنین ویرایش اطلاعات ثبت نامی خود مراجعه کنند.

دکتر توکلی در پایان افزود: تا ساعت هشت صبح امروز تعداد ۲۴ هزار و ۴۵۱ داوطلب در مهلت مجدد ثبت نام آزمون سراسری ۹۶ شرکت کردند.