امضای تفاهم نامه همکاری شهرداری رشت با انجمن کشورهای حاشیه اقیانوس هند (IORA) امضای تفاهم نامه همکاری شهرداری رشت با انجمن کشورهای حاشیه اقیانوس هند (IORA)

امضای تفاهم نامه همکاری شهرداری رشت با انجمن کشورهای حاشیه اقیانوس هند (IORA)

تفاهم نامه همکاری شهرداری رشت با انجمن کشورهای حاشیه اقیانوس هند با هدف اجرای طرح های مشترک اقتصادی ، برگزاری رویداد های علمی و همکاری متقابل به امضاء رسید.
81778576_91883642bbfec
  به گزارش خبر فوری رشت و به نقل از  خبرگزاری صدا و سیما ،مرکز گیلان شهردار رشت با اشاره به قدمت تاریخی این شهرگفت : با این تفاهم نامه ها ، زمینه معرفی بیشتر شهر رشت به جامعه جهانی فراهم می شود .
محمد علی ثابت قدم افزود: تجاری سازی غذاهای سنتی ، گسترش همکاری در برگزاری رویدادهای علمی ، تبادل نتایج طرح های پژوهشی و ارتقا سطح فعالیت های علمی در حوزه غذا از مزیت های اصلی این تفاهم نامه است .
محمود مولی نژاد رئیس مرکز منطقه ای علوم و انتقال فناوری اتحادیه کشورهای حاشیه اقیانوس هند هم گفت : با امضاء این تفاهمنامه ، زمینه رشد و جذب گردشگر در گیلان ، بویژه شهر رشت بیشتر می شود.
همچنین در این مراسم ، تفاهم نامه گسترش همکاری های مشترک در زمینه تبادل اطلاعات میان شهرداری رشت و سازمان پژوهش های علمی صنعتی ایران به امضاءدوطرف رسید.