امکان دارد کمی از کمک‌های معنوی و مادی آقایان نوبخت و جعفرزاده به سپیدرود کمی برای ما نیز بگویید؟!

امکان دارد کمی از کمک‌های معنوی و مادی آقایان نوبخت و جعفرزاده به سپیدرود کمی برای ما نیز بگویید؟!

اختصاصی / به گزارش رشت۲۰، انتشار گفتگویی از علی افتخاری و تشکرات عجیب‌وغریب وی از رئیس سازمان برنامه و بودجه کشور و یکی از نمایندگان شهر رشت و عنوان این مسئله که با حمایت‌های آقایان نوبخت و جعفرزاده، و کمک هواداران تیم سپیدرود در لیگ برتر ماندگار شد، ابهامات بسیاری در اذهان عمومی ایجاد شد.

افتخاری نوبخت جعفرزاده - امکان دارد کمی از کمک‌های معنوی و مادی آقایان نوبخت و جعفرزاده به سپیدرود کمی برای ما نیز بگویید؟!

نخست آنکه محمدباقر نوبخت بر اساس چه چیزی توانسته به‌عنوان یک چهره دولتی به یک تیم لیگ برتری کمک مالی داشته باشد؟ آیا چنین کمک‌هایی به سایر تیم‌های لیگ برتری وجود داشته یا به‌صورت شخصی یا در قالب کمک به ورزش قهرمانی استان صورت گرفته است؟

اگرچه نگرانده پاسخ این سؤال را به‌خوبی می‌داند و از ریز نحوه تزریق ۲ میلیارد تومان به باشگاه سپیدرود آگاه است اما سؤال از شخص دکتر افتخاری این است که این مبلغ در زمان چه کسی به سپیدرود تزریق شد و چگونه خرج شده است؟ آیا جز آن است که تنها مبلغی حدود ۵% از کل قرارداد بازیکنان سپیدرود تا نیم‌فصل رقابت‌های لیگ برتر پرداخت‌شده بود؟!

نکته بعدی اما در مورد حمایت‌های غلامعلی جعفرزاده ایمن آبادی، نماینده مردم رشت در مجلس است که مشخص نیست نوع حمایت‌های صورت گرفته به چه شکل بوده و آقای افتخاری بهتر است کمی شفاف‌تر در این خصوص توضیح بدهد که دقیقاً نحوه کمک به سپیدرود چگونه بوده است؟

امید است در ادامه شخص علی افتخاری به‌عنوان یکی از سرمایه‌های مدیریت ورزشی در استان گیلان با دقت بیشتر در خصوص مسائلی این‌چنینی اظهار نظر کرده و زحمات سایرین برای نگه‌داشتن تیم مردمی سپیدرود در لیگ برتر را چنین زیر سؤال نبرد.