امکان مدیریت زمان در امدادرسانی هلال احمر گیلان فراهم شد

امکان مدیریت زمان در امدادرسانی هلال احمر گیلان فراهم شد

مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان گیلان گفت:امکان مدیریت زمان و سرعت بخشیدن به ماموریت هایامدادرسانی برای این جمعیت فراهم شده است.
77063168 85366081aaaba 300x217 - امکان مدیریت زمان در امدادرسانی هلال احمر گیلان فراهم شد

به گزارش خبر فوری رشت و به نقل از ایرنا مهدی ولی پور روز شنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا، افزود:مدیریت زمان و سرعت بخشیدن به ماموریت های هلال احمرگیلان با همکاری اداره کل حمل و نقل و پایانه های استان امکان پذیر شده است.
وی در رابطه با چگونگی مدیریت زمان درامدادرسانی هلال احمر گیلان اظهار داشت: لینک دوربین های نصب شده از سوی اداره کل حمل و نقل و پایانه های گیلان در جاده ها به جمعیت هلال احمر استان ارایه شده است.
وی خاطر نشان کرد: هلال احمر استان گیلان نیز لینک دوربین ها را در مرکز کنترل عملیات این جمعیت نصب کرده که از این طریق بر چگونگی ترافیک به منظور هدایت سریع خودروهای امدادی به محل حادثه، نظاره دارد.
مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان گیلان بیان کرد: قرار است در این رابطه تفاهمنامه های از سوی این جمعیت با اداره کل پایانه ها و حمل و نقل استان گیلان منعقد شود.
هموطنان در صورت بروز حوادث و برای بهره مندی از امدادرسانی این جمعیت می توانند با ۱۱۲ تماس گیرند.
طرح امداد زمستانی جمعیت هلال احمر استان گیلان در ۴۰ پایگاه ثابت و موقت با امکانات و نیروهای ماهر در حال اجراست.
در پایگاه های اجرای طرح امداد زمستانی هلال احمر گیلان، ۴۰ خودروی امدادی این جمعیت شامل خودروهای نجات تیپ یک و دو ، خودروهای کمک دار و پشتیبانی فعال است.