امیدها در رشت زنده شد برتری سپیدرود مقابل تراکتور سازی تبریز

امیدها در رشت زنده شد

 تیم سپیدرود تبریز مقابل تراکتور سازی تبریز با نتیجه یک بر صفر به برتری رسید

 

به گزارش رشت۲۰، تیم های سپیدرود رشت و تراکتور سازی تبریز از سری رقابت های هفته بیست و هشتم لیگ برتر از ساعت ۱۶ امروز در ورزشگاه سردار جنگل رشت به مصاف یک دیگر رفته بودند که این دیدار با نتیجه یک بر صفر به سود تیم میزبان به پایان رسید.

گل تیم سپیدرود توسط محمد غلامی در دقیقه ۲۵ به ثمر رسید.

داور این دیدار به میثم تهیدست در دقیقه ۷ و محمدرضا مهدوی در دقیقه ۷۸ از تیم سپیدرود و محمدرضا مهدی زاده در دقیقه ۲۸ از تیم تراکتور سازی کارت زرد نشان داد.

ترکیب سپیدرود رشت: ایمان صادقی، میثم فردوسی، توحید غلامی، عماد میرجوان، ملی پوش سابق پرسپولیس، حسین ابراهیمی، میثم تهی دست، محمدرضا مهدوی، میلاد قربان زاده، علیرضا نورمحمدی و محمد غلامی

ترکیب تراکتور سازی تبریز: جوردی آلمیدا، عارف آغاسی، محمدرضا مهدی زاده ، محمد ایران پوریان، رضا شربتی، علی طاهران ، مهدی مهدی پور،مهدی کیانی،محمد ابراهیمی ، محمدرضا آزادی و ارسلان مطهری

شرح گل:

گل تیم سپید رود رشت: جوردی مارتینز توپ را به عارف آغاسی پاس داده و این بازیکن با اشتباه در ارسال مواجه شده و توپ توسط محمد غلامی قطع شده و در اختیار عماد میرجوان در مقابل دروازه قرار گرفته و در ادامه توپ بار دیگر در اختیار غلامی قرار داده و این بازیکن با شوت زیبایی توانست گل تیمش را در دقیقه ۲۵ به ثمر برساند.

شرح بازی:

نیمه اول: تیم سپیدرود رشت حملات زیادی را با استفاده از عمق دفاع تیم تراکتورسازی تبریز انجام داد که توانستند نخستین گل را وارد دروازه تیم میهمان کنند و در سوی دیگر نیز تیم تراکتورسازی حملات زیادی را از کناره ها انجام داد اما حملات این تیم بی ثمر بود تا بازی در نیمه نخست با برتری یک بر صفر تیم سپیدرود رشت به پایان برسد.

نیمه دوم: تیم تراکترسازی تبریز حملات زیادی را با استفاده از ارسال های مستقیم بر روی دروازه تیم سپیدرود در این تیمه انجام داد اما دفاع سپیدرود مانع از رسیدن تیم تراکتورسازی به گل شد تا بازی با برتری یک بر صفر تیم سپیدرود به پایان برسد. دقایق پایانی این دیدار با حملات پی در پی تیم میهمان همراه بود که نتیجه بازی را تغییر نداد.

دقایق حساس:

عماد میرجوان در دقیقه ۵ این دیدار در محوطه جریمه تراکتور سازی صاحب موقعیت حساس شده بود که شوت این بازیکن از بالای دروازه با فاصله از تیرک به بیرون رفت.

عماد میرجوان و حسین ابراهیمی در داخل محوطه شش قدم تراکتور سازی یک و دوی داشتند که توپ در نهایت به بیرون فرستاده شد.

محمد رضا آزادی در دقیقه ۱۹ این دیدار از روی خط هجده قم سپیدرود رشت شوت زد که توپ با فاصله کمی به بیرون رفت.

محسین ابراهیمی در دقیقه ۳۷ این دیدار با ضربه شروع مجدد توپ را به سمت دروازه تیم میهمان ارسال کرده که توپ در اختیار جوردی مارتینز قرار گرفت.

محمد رضا آزادی از سمت چپ زمین مسابقه به سمت دروازه سپید رود رشت حرکت کرد مه شوت سر ضربه او در اختیار دروازه بان تیم میزبان قرار گرفت.

ارسلان مطهری در دقیقه ۴۰ این دیدار شوت غافلگیرانه این به سمت دروازه سید رود رشت زد که توپ در دستان ایمان صادقی قرار گرفت.

فرار محمدرضا آزادی در دقیقه ۵۵ از قلب دفاع سپیدرود رشت باعث شد تا این بازیکن در موقعیت تک به تک با دروازه بان تیم میزبان قرار بگیرد که توپ پس از تکل ایمان صادقی راهی اوت شد.

ارسلان مطهری در دقیقه ۶۶ به داخل محوطه جریمه سپیدرود رشت نفوذ کرده و دروازه بان این تیم را نیر جا گذاشت. در ادامه شوت ارسلان مطهری را میثم تهی دست توانست از روی خط به بیرون بفرستد.

محمد ایران پویان در دقیقه ۷۲ قصد گلزنی داشت که ضربه سر این بازیکن از بالای دروازه سپید رود به بیرون رفت.

ارسلان مطهری در دقیقه ۷۴ در موقعیت تک به تک با ایمان صادقی قرار گرفت که در فاصله کمی نسبت به دروازه، توپ با تکل علیرضا نورمحمدی راهی اوت شد.

شوت محمد ابراهیمی در دقیقه ۷۵ از روی ضربه ایستگاهی را ایمان صادقی راهی اوت کرد.

پویا نزهتی در دقیقه ۷۷ صاحب موقعیت حساس شده بود که شوت این بازیکن با فاصله کمی راهی اوت شد.

امیر ارسلان مهطری در دقیقه ۸۱ در داخل محوطه جریمه در موقعیت حساس قرار گرفته بود که با دریبل علیرضا محمدی را از سر راه برداشته و در ادامه نیز شوت محکم این بازیکن توسط ایمان صادقی مهار شد.

ضربه سر ارسلان مهطری در دقیقه ۸۲ این دیدار با تیرک افقی دروازه برخورد کرده و راهی اوت شد.

گفتنی است، تیم سپید رود با این نتیجه در جدول رده بندی ۲۹ امتیازی شده و تراکتور سازی نیز ۳۰ امتیازی باقی ماند.