امیدواریم بتوانیم در دو سال باقی مانده اقدامات مناسبی را انجام دهیم / استاندار گیلان طی یک سال گذشته امتحان خود را پس داده است

امیدواریم بتوانیم در دو سال باقی مانده اقدامات مناسبی را انجام دهیم / استاندار گیلان طی یک سال گذشته امتحان خود را پس داده است

به گزارش رشت۲۰ و به نقل از روابط عمومی و امور بین الملل شورای شهر رشت – احمد رمضانپور نرگسی به عنوان ناطق اول یکصد و هفتمین جلسه فوق العاده شورای اسلامی شهر رشت، با گرامی داشت هفته دولت، اظهار داشت: این هفته به مناسبت شهادت شهیدان رجایی و باهنر نام گذاری شده است و مسئولین و کارگزاران نظام باید با ادامه راه این شهدای معزز تحقق آرمان های انقلاب و خدمت صادقانه به مردم را در اولویت خود قرار دهند.

0 19 احمد رمضانپور - امیدواریم بتوانیم در دو سال باقی مانده اقدامات مناسبی را انجام دهیم / استاندار گیلان طی یک سال گذشته امتحان خود را پس داده است
وی افزود: این هفته فرصت بسیار خوبی است که خادمان جمهوری اسلامی خدمات خود را برای مردم گزارش داده و ارائه کنند چرا که مردم به خوبی تلاش و خدمت را دیده و از مسئولین مردمی و خدوم در هر شرایطی حمایت می کنند. خدا را شاکریم که با وجود مشکلاتی که در کشور دیده می شود، پروژه هایی مناسب و خوب در سطح رشت و استان به اجرا در آمد.
دکتر رمضانپور با تسلیت ایام شهادت سرور و سالار شهیدان ابراز داشت: این روزها شاهد ایجاد تغییرات در سطح استان گیلان از جمله مدیریت دولتی، مدیریت قوه قضائیه، مدیریت شهری و … هستیم. مردم انتظار آن را داشتند که شهردار و استانداری بومی داشته باشیم اما امیدواریم که شهردار رشت با توجه به رای بالایی کسب شده بتوانند اقدامات مناسبی داشته باشند. در خصوص استاندار نیز می توان گفت که آقای زارع طی یک سال گذشته عملکرد مناسبی داشته و امتحان خود را پس داده اند.
عضو شورای اسلامی شهر رشت اضافه کرد: طی دو سال گذشته مردم از شورای شهر انتظاراتی داشتند که بنا به دلایلی که بهتر است بازگو نشود اتفاق نیفتاد. اما در سه انتخاب گذشته شورایی، منتخبین مردم اتفاق نظر داشتند که اینها همگی پیام دارد و باعث رضایت شهروندان گردیده است.
رمضانپور ادامه داد: همه می دانند ما فراکسیون های پنج و شش نفره داشتیم اما امروز یک فراکسیون یازده نفره تشکیل داده ایم و باید از این ظرفیت برای آبادانی شهرمان تلاش کنیم. در فعالیت های سیاسی بنده قبول دارم که باید حتماً فراکسیون داشته باشیم اما امروز برای شهر ما فراکسیون کار نسبت به فراکسیون سیاسی در اولویت است.
وی ادامه داد: متاسفانه شهر رشت دارای نقشه راه جامع ای نیست. بنده از اعضای شورای شهر رشت این انتظار را دارم که یک برنامه و نقشه راه دو ساله در سه مقطع کوتاه مدت شش ماه، یک ساله و دو ساله ترتیب دهند. ما باید از ظرفیت های استان استفاده کنیم و از هیئت رئیسه شورا درخواست میکنم که در این راه کمک کنند.