انتقاد توهین آمیز نماینده نزدیک به پایداری‌ها از سخنان موشکی علی مطهری: عقلش ضعیف است

انتقاد توهین آمیز نماینده نزدیک به پایداری‌ها از سخنان موشکی علی مطهری: عقلش ضعیف است

نماینده مردم رشت در بخشی از نطق میان دستورش زمانی که خواست در مورد فعالیت موشکی کشور صحبت کند، با طعنه خطاب به مطهری گفت:اخیرا یکی از همکاران همگام با بیگانگان گفت مانور موشکی ایران خلاف عقل است. هر چند عقلش ضعیف است.
79150734 88237937cabdd 300x200 - انتقاد توهین آمیز نماینده نزدیک به پایداری‌ها از سخنان موشکی علی مطهری: عقلش ضعیف است
 به گزارش خبر فوری رشت و به نقل از پایگاه خبری مردمی ها،نماینده مردم رشت در بخشی از نطق میان دستورش زمانی که خواست در مورد فعالیت موشکی کشور صحبت کند، با طعنه خطاب به مطهری گفت:اخیرا یکی از همکاران همگام با بیگانگان گفت مانور موشکی ایران خلاف عقل است. هر چند عقلش ضعیف است.
جبار كوچكي ن‍ژاد نماينده مردم رشت در نطق ميان دستورش در جلسه علني امروز-چهارشنبه- مجلس، بخشي از صحبت‌هايش را با طعنه به موضع گيري علي مطهري در حوزه فعاليت موشكي ايران پرداخت.
كوچكي نژاد گفت:خط مشي انقلاب اسلامي حمايت از محرومان ايران و جهان بود.اخيرا يكي از همكاران همگام با بيگانگان  گفت مانور موشكي ايران خلاف عقل است هر چند عقلش ضعيف است.
اين صحبت‌هاي كوچكي نژاد اشاره به مصاحبه علي مطهري در مورد فعاليت‌هاي موشكي ايران داشت كه شبهاتي را ايجاد كرد و انتقادات بسياري به سمت مطهري روانه ساخت.
تا جايي كه علي مطهري مجبور شد براي شفاف شدن موضوع با صفحه اينستاگرامش توضيحي در اين رابطه منتشر كند:« من در مصاحبه ای که با سایت عصرایران داشتم “تلاش برای اجرا نشدن برجام از طریق موشک پرانی” را یکی از مصادیق تندروی دانسته بودم. گرچه مقصود روشن است اما برخی از ظنّ خود به آن پرداختند. بدیهی است که این سخن به معنی انکار ضرورت تقویت صنایع موشکی نیست و اصل “و اعدّوا لهم ما استطعتم من قوه و من رباط الخیل ترهبون به عدوّ الله” یک اصل ثابت و تغییر ناپذیر است اما مهم اجرای درست آن و قدرت نمایی به موقع ماست.اگر در حال عبور از گردنه سخت ماههای اول اجرای برجام هستیم این قدرت نمایی را با آن جمله منقوش روی موشک به بعد موکول کنیم، همچنان که در سالهای گذشته بهتر بود مسئله هولوکاست-که معتقدیم با هدف اشغال فلسطین بزرگنمایی شده- به شکل دیگری و در جای خود مطرح می شد.»