انتقاد دادستان لاهیجان از استاندار گیلان؛ لاهیجان یک سال فرماندار نداشت

انتقاد دادستان لاهیجان از استاندار گیلان؛ لاهیجان یک سال فرماندار نداشت

به گزارش رشت۲۰ و به نقل از تسنیم، رضا رحمانی امروز در مراسم معارفه فرماندار جدید شهرستان لاهیجان ضمن انتقاد از استاندار گیلان اظهار داشت: شهرستان لاهیجان با پتانسیل‌های مختلف و جاذبه گردشگری که دارد اما یک سال فرماندار نداشت.

دادستان لاهیجان خاطرنشان کرد: اگر لاهیجان با این همه پتانسیل و جاذبه‌های گردشگری در شهرهای بزرگی همچون تبریز، یزد و اصفهان وجود داشت بودجه استان را برای این شهرستان تأمین می‌کردند.

رحمانی با بیان اینکه مردم از برخی رفتارها و اخلاق ما خسته شدند تصریح کرد: لاهیجان یک سال بدون فرماندار بوده و این بدین معناست که یک سال این شهرستان تعطیل بوده و عقب افتاده است چطور می‌توان این موضوع را جبران کرد.

دادستان لاهیجان با اشاره به اینکه لاهیجان  یک سال تنها ماند تصریح کرد: اینگونه مسائل برای نظام اسلامی پس از ۴۲ سال انقلاب، زیبنده نیست و ما از استاندار گیلان انتظاراتی داریم.

رحمانی با بیان اینکه مردم نیز از ما توقع و انتظاراتی دارند افزود: مردم از ما انتظاراتی دارند و زمانی‌که می‌بینند برخی مسئولان شهرستان با هم درگیرند خسته می‌شوند از طرفی لاهیجان یک سال تنها ماند؛ چطور این یک سال جبران می‌شود.

یونس محمودی در حکمی به‌عنوان فرماندار جدید شهرستان لاهیجان منصوب شد.

گفتنی است که پیش از این اسماعیل میرغضنفری فرماندار لاهیجان بود که وی هم‌اکنون به‌عنوان فرماندار بندرانزلی خدمت می‌کند.