انتقاد شدید فرماندار املش از مدیرعامل بانک رفاه کارگران استان گیلان

انتقاد شدید فرماندار املش از مدیرعامل بانک رفاه کارگران استان گیلان

به گزارش رشت۲۰-یونس محمودی در جلسه هم‌اندیشی کارشناسان حوزه تأمین اجتماعی و بهزیستی، کارگری و کارفرمایی در فرمانداری به مناسبت ۲۵ تیر روز بهزیستی و تأمین اجتماعی با تأکید بر ایجاد رفاه و امنیت اجتماعی، احصا، اولویت بندی، شناسایی مطالبات، نیازمندی‌ها و آسیب‌های متکثر اجتماعی قشر کارگری و کارفرمایی به‌ویژه خانواده‌های آسیب پذیر در منطقه را از رسالت‌های مهم سازمان تأمین اجتماعی و بهزیستی عنوان کرد و افزود: این سازمان‌ها تأمین کننده منافع و مصالح شهروندان هستند.

همچنین وی خواستار احداث منازل معلولان در شهرستان توسط بهزیستی شد.

 

فرماندار املش در خصوص اجرای طرح دولت الکترونیک سازمان تأمین اجتماعی (حذف دفترچه‌های کاغذی) گفت: دولت الکترونیک یعنی اتلاف وقت، مفاسد اداری و اقتصادی، هرگونه تعاملات کذایی میان کارفرما و کارگر، رییس با مشتری و… حذف خواهد شد با اجرای صددرصدی دولت الکترونیک در شهرستان به دولت متعالی و مترقی دست خواهیم یافت.

 

محمودی تاکید کرد: کمیته امداد، آموزش‌وپرورش، ورزش و جوانان، بخشداران،شرکت‌های تعاونی و نهادهای فرهنگی در هفته تأمین اجتماعی اقدام به برگزاری جشنواره نشاط و امید نمایند.

 

فرماندار املش در انتقادی شدید خطاب به مدیرعامل بانک رفاه کارگران استان گفت: متأسفانه مدیرعامل بانک رفاه کارگران استان به‌رغم تأخیر در سفر کاری مدیران اجرایی به شهرستان املش، نسبت به لغو باجه بانک رفاه تأمین اجتماعی اقدام نمود که جای تأسف و تأثر دارد.

 

وی افزود: بنده متأسفم برای چنین سوء مدیریتی در کشور که به بیانات مقام معظم رهبری درباره رونق تولید و سخنان ریاست جمهوری و استاندار توجهی ندارد.

 

او با بیان اینکه شهرستان املش دارای قطب‌های گردشگری و تولیدی و کشاورزی در حوزه تولید چای و نواحی صنعتی است ادامه داد: املش حدود ۳۷ کارخانه چای و کارخانه‌های مستقل و منفکی است که به خدمات عمومی اشتغال دارند این چه‌کار عبث و بیهوده‌ای است که بانک رفاه استان کرده است؟ این کار اهانت به حوزه کار و کارفرمایی است جای بسی تأسف است ما خواستار ارتقا شدیم اما شما بر اساس فقدان نیروی انسانی، باجه را حذف کردید آیا از مردم و فرماندار اجازه گرفتید؟ آیا از مردم که ولی‌نعمتان ما هستند اجازه گرفتید؟