انتقاد عضو شورای اسلامی شهر رشت از هزینه ۴۵ میلیون تومانی شهرداری رشت در تهران

به گزارش رشت۲۰،عضو شورای اسلامی شهر رشت با انتقاد از هزینه ۴۵ میلیون تومانی شهرداری رشت در برگزاری کنفرانس آداب نوین در تهران گفت: حقوق فروردین‌ماه کارگران بخش رفت‌وروب شهرداری رشت به‌طور کامل پرداخت‌نشده است.

gif;base64,R0lGODlhAQABAAAAACH5BAEKAAEALAAAAAABAAEAAAICTAEAOw== - انتقاد عضو شورای اسلامی شهر رشت از هزینه ۴۵ میلیون تومانی شهرداری رشت در تهران

محمدحسن علیپور عصر امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در رشت با گلایه از عدم برگزاری جشن روز کارگر توسط شهرداری رشت اظهار کرد: شهرداری رشت ۴۵ میلیون تومان برای حضور کنفرانس آداب نوین در تهران هزینه کرده درحالی‌که هیچ جشنی برای روز کارگر برای کارگران این مجموعه شهری در نظر گرفته نشد.

وی با اشاره به عدم دریافت بخشی از مطالبات کارگران شهرداری گفت: حقوق فروردین‌ماه کارگران حجمی شهرداری رشت به‌طور کامل پرداخت‌نشده و مدیران شهرداری پرتوقع و دچار روزمرگی شده‌اند که متأسفانه هیچ مقامی در این زمینه پاسخگو نیست.

عضو شورای اسلامی شهر رشت با بیان اینکه عده‌ای در شهرداری رشت فاکتور سازی می‌کنند افزود: باید در همه حوزه‌ها در شهرداری شفاف‌سازی شود و اجازه نمی‌دهم از بیت‌المال ریالی برای امورات شخصی هزینه کنند.

علیپور با تأکید بر اینکه مدیران شهرداری رشت باید به اعضای شورا پاسخگو باشند بیان کرد: شهردار رشت باید مقتدر باشد و نباید در تمامی خواسته‌ها و توقعات سکوت اختیار کند.