انتقال افراد مشکوک به کرونا در ورودی گیلان به بیمارستان/ارتش به کمک گیلان آمد

انتقال افراد مشکوک به کرونا در ورودی گیلان به بیمارستان/ارتش به کمک گیلان آمد

به گزارش رشت۲۰ ،جانشین فرمانده نیروی زمینی ارتش با اشاره به مستقر شدن نیروی زمینی ارتش در ورودی استان گیلان گفت: یک تیم پزشکی در عوارضی رشت قزوین مستقرشده و در صورت مشاهده مورد مشکوک افراد به بیمارستان‌های استان منتقل می‌شوند.

امیر سرتیپ نوروز نعمتی امروز در حاشیه بازدید از محل پایش و نظارت نیروی زمینی ارتش در ورودی استان گیلان و محور قزوین رشت در گفت‌وگو با خبرنگاران با بیان اینکه ارتش جمهوری اسلامی در همه بحران‌ها در کنار مردم است، اظهار کرد: هم‌زمان با دستور مقام معظم رهبری به ستاد کل نیروهای مصلح، نیروی زمینی ارتش جمهوری اسلامی وارد عمل شده تا باری را از دوش کادر درمانی کشور برداشته و به کنترل شیوع کرونا کنم کمک کند.

 

وی با اشاره به پایش مسافران ورودی و خروجی در استان گیلان گفت: با توجه به شیوع و اپیدمی شدن کرونا در استان گیلان نیروی زمینی ارتش به ورودی استان گیلان در محور قزوین رشت آماده و تمام سرنشینان خودروهای ورودی و خروجی به استان را مورد پایش‌های بالینی قرار می‌دهد.

 

جانشین فرمانده نیروی زمینی ارتش جمهوری اسلامی ایران با بررسی سرنشینان خودرو در عوارضی رشت قزوین به‌صورت اتوماتیک خبر داد و افزود: دوربینی به‌صورت تمام‌اتوماتیک در عوارضی قزوین رشت مستقر کردیم که این دوربین تمام سرنشینان خودرو مورد آزمایش اولیه قرار می‌دهد.

 

نعمتی با اذعان به اینکه افراد مشکوک به ویروس کرونا در ورودی استان گیلان به مراکز درمانی منتقل می‌شوند، تصریح کرد: یک تیم پزشکی در عوارضی رشت قزوین مستقرشده و تمام خودروها را کنترل و سرنشینان آن را موردبررسی و تب سنجی قرار می‌دهد و در صورت مشاهده مورد مشکوک به کرونا به مراکز درمانی استان گیلان منتقل می‌شوند.