انگیزه های سیاسی نماینده انزلی در انتقاد از منطقه آزاد انزلی!

انگیزه های سیاسی نماینده انزلی در انتقاد از منطقه آزاد انزلی!

به گزارش غیرمنتظره و به نقل از گیلخبر، یکی از مخاطبان گیل خبر با ارسال یادداشتی در مورد نطق اخیر نماینده بندرانزلی و انتقاداتش از سازمان منطقه آزاد انزلی نوشت:

دنیامالی - انگیزه های سیاسی نماینده انزلی در انتقاد از منطقه آزاد انزلی!

احمد دنیا مالی نماینده بندر انزلی در بخشی از نطق میان دستور خود در مجلس در کمال تعجب از رویکرد مدیریتی منطقه ازاد انزلی انتقاداتی مطرح کرد که با توجه به اشراف اطلاعاتی وی به شرایط موجود کشور و همچنین تجربه مدیریتی سالهای گذشته او کمی عجیب بنظر می رسد. جزء این که تصور کنیم  انگیزه های سیاسی در این رویکرد دخیل باشد.

حتما اقای دنیامالی از شرایط رکود اقتصادی ایجاد شده به دلیل تحریم و کرونا در بخشهای مهم صنعت و اقتصاد کشور  و همچنین پروژه های عمرانی مطلع است. همچنین ایشان  حتما از پروژه های متعدد اقتصادی تجاری و عمرانی منطقه آزاد از جمله ایجاد اسکله های جدید در بندر کاسپین ، عملیات اسکله رو رو ، ایجاد خط راه اهن ، ساخت شهرک صنعتی ۵۰ هکتاری و واگذاری به سرمایه گذاران و چندین پروژه سرمایه گذاری دیگر هم باخبر است. حتما دنیامالی از رویکرد فساد ستیز مدیریت منطقه ازاد با حزییات کامل آن مطلع است! حتما اقای دنیامالی از توجه ویژه مدیریت منطقه آزاد به مدیران بومی استان و همچنین مدیران و جوانان انزلی هم اطلاع کافی دارد.

انتصاب مشاور جوان اهل انزلی ، انتصاب مشاور ورزش از ورزشکاران شهر انزلی ، انتصاب مدیر توسعه و تجارت ، مدیر امور اجتماعی ، مدیر توسعه روابط با کشورهای خزر و ارتقای جوانان این شهر در بدنه کارشناسی  که قابل قیاس با سنوات قبلی نیست از جمله  مواردی است که حتما اقای دنیامالی در جریان آن ها است هست مگر اینکه از نظر ایشان این افراد جز  شایستگان شهر انزلی محسوب نمی شوند! همه اینها در حالیست  که بعد از ۷ ماه  شروع کار وی هنوز نه تنها در بدنه مدیران شهرستان انزلی رخ نداده بلکه در مواردی مدیر غیر بومی جای مدیر بومی را هم گرفته است! با این اوصاف احتمالا مطالبات مردم نسبت به شعارهای انتخاباتی اقای دنیامالی و یا مسایلی که شاید خیلی هم پنهان نباشد وی را مجبور به سیاسی کاری می کند.