اهدای جوایز خوش حسابی به شهروندان رشت / مهلت تا ۱۵ بهمن

اهدای جوایز خوش حسابی به شهروندان رشت / مهلت تا ۱۵ بهمن

با مصوبه شورای اسلامی رشت، شهروندان این کلانشهر جوایز خوش حسابی دریافت می کنند.

82287688 71131700 - اهدای جوایز خوش حسابی به شهروندان رشت / مهلت تا 15 بهمن

به گزارش خبر فوری رشت ،اعضای شورای اسلامی کلانشهر رشت عصر روز یکشنبه در یکصد و شصت و سومین جلسه شورا، با پیشنهاد شهرداری برای پرداخت جوایز خوش حسابی برای مودیانی که تا پانزدهم بهمن نسبت به پرداخت عوارض اقدام کنند، موافقت
کردند.
اعضای شورای اسلامی برای خوش حسابی شهروندان به منظور پرداخت عوارض نوسازی و بهسازی، خدمات زباله و عوارض کسب و پیشه با جوایز در قالب پنج بسته ( مناطق پنجگانه شهرداری رشت) هر منطقه دو جایزه نقدی یکصد میلیون ریالی و ۲۰ سکه ربع بهار آزادی موافقت کردند.
همچنین با پیشنهاد شهرداری کلانشهر رشت با ۲۵ سکه ربع بهار آزادی برای پرداخت جوایز خوش حسابی برای مودیانی که تا تاریخ پانزدهم بهمن نسبت به عوارض خودرو اقدام کنند، موافقت شد.
* لزوم نظارت بر مناقصات شهرداری کلانشهر رشت
مجید رجبی ویسترودی یکی از اعضا ، نیز در نطق پیش از دستور یکصد و شصت و سومین جلسه شورای اسلامی رشت بر لزوم نظارت بیشتر برای مناقصات شهرداری این کلانشهر تاکید کرد.
وی اظهار داشت: قرار بر این بود که پروژه های عمرانی بر اساس اولویت در مناقصه قرار گیرد و پیمانکار برنده شود، اما پروژه های غیرضروری وارد مناقصه شد.
وی با بیان این که پروژه ها به شرکت و فرد خاص هدایت می شود، خاطر نشان کرد: بایستی در این رابطه نظارت بیشتری انجام گیرد.
رجبی ویسترودی تصریح کرد: در رابطه با اجرای پروژه ها و برندگان مناقصات شهرداری کلانشهر رشت ، یک شرکت شرایط را برای پیمانکاران خاص مشخص می کند.
وی از رئیس شورای اسلامی کلانشهر رشت خواست تا تعداد مناقصات ، تاریخ، مبلغ و نوع قرارداد را از شهرداری دریافت و در اختیار اعضا قرار دهد.
این عضو شورای اسلامی رشت در ادامه سخنان خود با گلایه از کند و کاری در پیاده راه فرهنگی این کلانشهر تصریح کرد: لازم است تا علت این کند و کاری از سوی مسوولان شهرداری بیان شود.
جلسه شورای اسلامی کلانشهر رشت یکشنبه هر هفته برگزار می شود.
شورای اسلامی کلانشهر رشت ۱۵ عضو دارد.