اولین لیست از مدیران بازنشسته گیلان منتشر شد کاندیدای احتمالی شهرداری رشت در بین پیرمردهای بازنشسته؛

اولین لیست از مدیران بازنشسته گیلان منتشر شد

اولین لیست اسامی بازنشسته هایی که باید بر اساس طرح ممنوعیت به کارگیری بازنشستگان در دولت استعفا دهند منتشر شد.

به گزارش رشت۲۰ ؛در این لیست اسامی ۷ مدیر گیلانی مشاهده می شود که براساس مصوبه مجلس باید از سمت خود استعفا دهند. جالب آن که نام علی اوسط اکبری مقدم که این روزها به عنوان یکی از جدی ترین گزینه های شهرداری رشت پس از استعفای نصرتی مطرح شده است در بین پیرمردهای بازنشسته گیلان به چشم می خورد.

لیست ۷ نفره را در ادامه مشاهده می کنید:

۱-جمشیدنژاد ؛ معاون سیاسی،امنیتی و اجتماعی استانداری گیلان

۲-علی اوسط اکبری مقدم؛ مدیرکل نوسازی،توسعه و تجهیز مدارس گیلان

۳- بهمن کمانگر ؛ مدیرکل هواشناسی گیلان

۴-جوادپور؛ فرماندار شهرستان لنگرود

۵-جمشیدظهیری؛ مدیرعامل شرکت گاز استان گیلان

۶-عظیم بلبل آبادی؛ مدیرعامل برق منطقه ای گیلان

۷-علی اکبر پوراوزان؛ مدیرکل سیاسی و انتخابات استانداری گیلان

شایان ذکر است این لیست از سوی راه دانا منتشر شده است و سال گذشته حسین اکبر جایگزین ظهیری شده و دادرس نیز چندی پیش به عنوان سرپرست هواشناسی گیلان جایگزین کمانگر شده است.

در پی انتشار این خبر روابط عمومی اداره کل نوسازی،تجهیز و توسعه مدارس گیلان اظهار کرد: مهندس علی اوسط اکبری مقدم،مدیرکل فعلی نوسازی،تجهیز و توسعه مدارس گیلان از ۱/۳/۱۳۸۴ به صورت آزمایشی و از تاریخ ۱/۹/۱۳۸۴ به صورت قطعی استخدام رسمی دولت است و با توجه تحصیلات دوران دانشگاهی و خدمت دارای ۲۰ سال سابقه کاری می باشد.
از آنجا که مهندس مقدم کارمند وزارت علوم، تحقیقات و فناوری بوده و دارای مدرک کارشناسی ارشد در رشته سازه های دریایی و دانشجو دکترا مهندسی عمران نیز است در صورت دلخواه مطابق قانون دولت می تواند ۵ سال بیشتر (۳۵ سال) خدمت کند.تاکید می شود وی هم اکنون دارای ۲۰ سال سابقه کاری می باشد و می تواند ۱۰ الی ۱۵ سال آینده خدمت کند.