اولین پارک ژوراسیک و سیرک عجایب رشت افتتاح شد با ایده‌ای برگرفته از شهربازی یونیورسال سنگاپور

اولین پارک ژوراسیک و سیرک عجایب رشت افتتاح شد

اولین پارک ژوراسیک و سیرک عجایب عصر امروز دوشنبه ۲۲ آذرماه با حضور محمدعلی ثابت‌قدم شهردار رشت  و جمع دیگری از مدیران افتتاح شد تا رشت بعد از قزوین دومین شهر ایران باشد که این پارک در آن ساخته ‌شده است.

سیرک عجایب رشت 5 664x498 - اولین پارک ژوراسیک و سیرک عجایب رشت افتتاح شد

به گزارش خبر فوری رشت و به نقل از گیل نگاه در این «سیرک عجایب حیوانات رباتیک» علاقه‌مندان تمامی سنین می‌توانند از پارک ژوراسیک، کلبه وحشت، غار ماداگاسکار و تونل ماجراجویان دیدن کنند.

در مراسم افتتاحیه «سیرک عجایب حیوانات رباتیک» در منظریه رشت علاوه بر شهردار رشت، مرتضی عاطفی مدیر منطقه دو شهرداری رشت، علی محجوب معاون فنی سازمان ساماندهی مشاغل شهرداری رشت، عاطفه رمضان نیای چیرانی مدیرعامل سازمان عمران و طیبه بینا مدیر سلامت و رفع تخلفات شهری شهرداری هم حضور داشتند.

پیش‌بینی استقبال شهروندان رشت از پارک

محمدعلی قابت قدم در مراسم افتتاح پارک ژوراسیک و سیرک رباتیک رشت گفت: امکان دائمی شدن این پارک در این مکان به دلیل  واقع‌شدن در حاشیه رودخانه امکان‌پذیر نیست.

شهردار رشت با تاکید بر استقبال مجموعه مدیریت شهری از ورود سرمایه‌گذار در شهر تصریح کرد: در آینده نزدیک شاهد راه‌اندازی فاز دوم این پروژه با فضای توسعه‌یافته در مکان مناسب دیگری و نیز انتقال امکانات و تجهیزات فاز اول به مکان جدید خواهیم بود.

او با قدردانی از مدیرعامل و معاون سازمان ساماندهی مشاغل شهری تصریح کرد: ازآنجایی‌که توسعه تفریحات و پر کردن اوقات فراغت شهروندان و فرزندان آنان یکی از گام‌های توسعه شهری  است، به‌طور حتم با استقبال شدید شهروندان در راستای اجرای پروژه‌های این‌چنینی روبرو خواهیم بود.

اعتباری ۴ میلیارد تومانی برای افتتاح پارک ژوراسیک و سیرک رباتیک رشت

علی محجوب معاون فنی سازمان ساماندهی مشاغل شهری هم در این مراسم گفت:این پروژه در طی سه ماه با هزینه‌ای بالغ‌بر ۴۰ میلیارد ریال در زمینی که متعلق به سازمان ساماندهی مشاغل شهری بوده به اجرا درآمد.

محجوب با تاکید بر اجاره‌ای بودن زمین سیرک عجایب توضیح داد: اجرای پروژه‌هایی مانند این پارک نشان از توجه شهردار به شادابی و شادمانی مردم شهر دارد.

توان راه‌اندازی چندین پارک ژوراسیک و سیرک عجایب در رشت را دارم

سیرک عجایب رشت 4 664x498 - اولین پارک ژوراسیک و سیرک عجایب رشت افتتاح شدمحمد آقایانس جواد سرمایه‌گذار سیرک عجایب هم با قدردانی از حمایت مجموعه مدیریت شهری در راه‌اندازی این سیرک خطاب به حاضران گفت: سیرک عجایب با ایده‌ای برگرفته از شهربازی یونیورسال استودیو سنگاپور راه‌اندازی شد.

سرمایه‌گذار سیرک عجایب با تاکید برداشتن انبارهایی از تجهیزات و امکانات برای راه‌اندازی چند پارک در سطح شهر خاطرنشان کرد: در صورت تمایل و استقبال مسئولین توان راه‌اندازی چندین پارک را در این شهردارم.

سیرک عجایب رشت 3 664x498 - اولین پارک ژوراسیک و سیرک عجایب رشت افتتاح شد

سیرک عجایب رشت 1 664x498 - اولین پارک ژوراسیک و سیرک عجایب رشت افتتاح شد

سیرک عجایب رشت 2 664x498 - اولین پارک ژوراسیک و سیرک عجایب رشت افتتاح شد

سیرک عجایب رشت 6 664x498 - اولین پارک ژوراسیک و سیرک عجایب رشت افتتاح شد