اولین کارگاه آموزشی آشنایی با اهمیت و فرآیند ثبت ملی و بین المللی برند در رشت برگزار شد

اولین کارگاه آموزشی آشنایی با اهمیت و فرآیند ثبت ملی و بین المللی برند در رشت برگزار شد

اولین کارگاه آموزشی آشنایی با اهمیت و فرآیند ثبت ملی و بین المللی برند، با همکاری مرکز آموزش بازرگانی در سازمان صنعت، معدن و تجارت استان گیلان در رشت برگزار شد.
78820918_87718905eebac

به گزارش خبر فوری رشت و به نقل ازخبرگزاری برنا از گیلان و به نقل از روابط عمومی، با حضور بیش از یکصد نفر از مدیران واحدهای تولیدی و صنعتی استان گیلان، کارگاه آموزشی آشنایی با نقش و فرآیندهای ثبت ملی درارتقاء جایگاه تولیدات صنعتی استان در رشت برگزار شد.
رئیس مرکز آموزش بازرگانی استان گیلان و مجری برگزاری این کارگاه آموزشی با اشاره به جایگاه برندسازی تصریح کرد: ویژگی هایی نظیر ایجاد محبوبیت و هویت، سکونت بر ذهن مشتری و تعهد به مشتری از مهم ترین ویژگی های برند سازی برای استراتژی بازاریابی است و ایجاد وفاداری در مشتری نخستین تاثیر برند بر بازاریابی است.
روهام قلیچی تصریح کرد: برندسازی به عنوان یک استراتژی برای بازاریابی نقش مهمی در باورپذیری و سپس معرفی قابلیت ها، کارکرد و جذابیت یک محصول برای مشتری دارد.
وی افزود: رویکرد مصرف کنندگان در تعیین ارزش و نام کالا و خدمات می تواند اهمیت موضوع برندسازی و درآمدهای مالی و اعتباری یک بنگاه را نمایان سازد.
رییس مرکز آموزش بازرگانی گیلان خاطر نشان کرد: در واقع برند به عنوان یک هویت برای بنگاه اقتصادی محسوب می شود و می تواند در ایجاد ارزش افزوده نقش بسزایی را ایفاء کند.
وی همچنین راهکارهای اصلی پذیرش تقاضای ثبت برند، چگونگی ارتقاء جایگاه و حفظ آن و راهکارهای قانونی برای صیانت از نام ثبت شده تجاری (برند) را عنوان نمود.
قلیچی هدف از برگزاری این دوره آموزشی را تنویر افکار و دانش افزایی مدیران واحدهای صنعتی و تولیدکنندگان عنوان کرد و افزود: با توجه به منویات مقام معظم رهبری در حمایت از تولید داخلی و اقتصاد مقاومتی، ایجاد چرخه و فرآیند ارزش کالا و خدمات تولیدی، فرهنگ سازی استفاده از کالاهای ساخت داخل با نام و نشان …