اگر در مجلس دهم مجلس در رأس امور نبوده به دلیل افرادی بوده که در این کرسی‌ها حضورداشته‌اند هادی محمدزاده پس از ثبت نام در انتخابات:

اگر در مجلس دهم مجلس در رأس امور نبوده به دلیل افرادی بوده که در این کرسی‌ها حضورداشته‌اند

به گزارش رشت۲۰، هادی محمدزاده مقدم مدیر بانک دی با حضور در فرمانداری شهرستان رشت اقدام به ثبت‌نام برای انتخابات مجلس شورای اسلامی دوره یازدهم نمود.

وی پس از ثبت‌نام در انتخابات مجلس در گفتگو با خبرنگار رشت۲۰، گفت: تحصیلات بنده کارشناسی ارشد حسابداری است و پیش از مدیریت بانک دی مدیریت مالی شهرداری کوچصفهان، مدیریت شعب بانک مهر اقتصاد بوده‌ام و در حال حاضر قصد دارم به‌عنوان یک نماینده مالی و اقتصادی به عرصه انتخابات مجلس شورای اسلامی ورود نمایم تا به اقتصاد جامعه پرداخته شود.

محمدزاده در خصوص پیش‌بینی خود نسبت به حضور مردم پای صندوق اخذ رأی، اظهار داشت: مردم از کلیات نظام گله‌ای ندارند. مردم با نظام موافق هستند اما متأسفانه عملکرد برخی از مسئولین ما آن‌قدر بد بوده که مردم نتوانسته‌اند تحمل کنند. فی لذا بنده معتقد هستم که ان‌شاءالله مانند همیشه در انتخابات ورود کرده و این بار با انتخاب درست خودشان نماینده‌هایی پاک دست و خوب را راهی مجلس خواهند کرد.

وی افزود: مجلس همواره در رأس امور است و اگر در مجلس دهم این اتفاق رخ نداده است به دلیل افرادی بوده که در این کرسی‌ها حضورداشته‌اند. قطعاً آن‌ها عملکرد بدی داشته‌اند و مجلس را از رأس امور خارج کرده‌اند و ما باید مجلس را مجدداً به جایگاه خودش بازگردانیم.

این کاندیدای انتخابات مجلس یازدهم با آرزوی امیدواری نسبت به توجه ویژه به بخش تولید در مجلس یازدهم، اظهار داشت: بنده در برنامه‌های خود پیش‌بینی کرده‌ام که اصل اساسی مورد پیگیری در مجلس یازدهم معیشت و درمان مردم خواهد بود و راه‌های آن‌هم وجود دارد و همه آن راه‌ها دنبال خواهیم کرد.