ایجاد شهرک‌های نمونه در کشور یکی از مهمترین سیاست‌های کاری شرکت شهرک‌های صنعتی گیلان است

ایجاد شهرک‌های نمونه در کشور یکی از مهمترین سیاست‌های کاری شرکت شهرک‌های صنعتی گیلان است

مدیرعامل شرکت شهرک های صنعتی گیلان گفت: ظرفیت های ارزشمند تولیدی و صادراتی صنایع مستقر در شهرک صنعتی لاهیجان در حوزه صنایع غذایی، دارای ارزش ملی و فراملی است.

IMG 20170113 233255 2 300x209 - ایجاد شهرک‌های نمونه در کشور یکی از مهمترین سیاست‌های کاری شرکت شهرک‌های صنعتی گیلان است

به گزارش خبر فوری رشت و به نقل از ایلنا از رشت،  طهمورث لاهوتی اشکوری در حاشیه بازدید از شهرک صنعتی لاهیجان، تصریح کرد: تاکنون با واگذاری ۱۲ هکتار عرصه زمین صنعتی از مجموع ۱۸ هکتار اراضی در اختیار در این شهرک صنعتی، ۴۱ واحد صنعتی استقرار یافته اند که از این تعداد۲۰ واحد صنعتی با سرمایه گذاری ۵۹۰ میلیارد ریال با ایجاد اشتغال مستقیم برای ۸۲۰ نفر، در حال بهره برداری هستند..

لاهوتی اشکوری با اشاره به تأمین زیرساخت‌های اساسی در شهرک صنعتی لاهیجان گفت: ساخت و بهره برداری از تصفیه خانه فاضلاب صنعتی، تأمین خطوط شبکه روشنایی داخلی شهرک، تأمین آب و شبکه داخلی آب شهرک، بهره برداری از منبع هوایی ۵۰ مترمکعبی و ۲۰۰مترمکعبی بتنی، شبکه داخلی مخابرات، تأمین گاز، شبکه هدایت و جمع آوری آب های سطحی و فاضلاب، خطوط ۲۰ کیلو ولت برق داخلی، شبکه معابر و محوطه سازی و فضای سبز، تجهیز شهرک به خودرو و آشیانه اطفاء حریق از زیرساخت های مهم اجراء شده در این شهرک است.

وی محور اساسی فعالیت‌های شرکت شهرک های صنعتی را ایجاد زیرساخت‌های مطلوب و استاندارد در شهرک‌ها و نواحی صنعتی عنوان کرد و افزود: پیگیری در روند استقرار و بهره‌برداری از واحدهای صنعتی فعال و پویا در عرصه فرآیند تولید و اشتغال، از دیگر محورهای مهم کاری شرکت شهرک های صنعتی است.

لاهوتی اشکوری در ادامه خاطر نشان کرد: شهرک صنعتی لاهیجان یکی از شهرک های صنعتی نمونه کشور در ایجاد تمامی زیرساخت‌های اساسی است که با استقرار واحدهای دارای برند در حوزه صنایع غذایی دارای ارزش ملی و فراملی است.

وی تلاش در راستای ایجاد شهرک‌های صنعتی نمونه در سطح کشور را یکی از مهم ترین سیاست‌های کاری شرکت شهرک‌های صنعتی استان عنوان کرد.