ایجاد کمربندی شهرک مهر در آینده نزدیک

ایجاد کمربندی شهرک مهر در آینده نزدیک

شهردار رشت گفت:امیدواریم با ایجاد کمربندی به ترافیک محدوده شهری در پیک ساعات ترافیک کمک بسزایی کنیم.

81650732_91696292ccbfb
به گزارش خبر فوری رشت و به نقل از  ایسنا منطقه گیلان،دکتر سید محمد ثابت قدم در مراسم افتتاح،سومین و بزرگترین پارک منطقه ای مسکن مهر رشت اظهار کرد:شهرک مهر با توجه به جمعیت رو به رشد خود نیاز به فضاهای عمومی و فراغتی بیشتری دارد که با همت مسئولین در منطقه ۵ ،سومین فضای سبزشهری در محدوده مسکن مهر افتتاح خواهد شد .
وی با اشاره به افزایش سرانه فضای سبز مسکن مهر بیان کرد: این منطقه دارای ۲ محدوده فضای سبز این چنینی است که عملیات عمرانی آن در سال آینده اجرا خواهد شد و به بهره برداری مطلوب خواهد رسید .
دکتر ثابت قدم به عقب ماندگی های گذشته اشاره کرد و گفت:گاهی کمبود امکانات مناسب با محل سکونت خانواده ها نیست و شهرداری و شورای شهر در تلاش است که عقب ماندگی های مورد نظر را با سرعت بیشتر جبران کند تا علاوه بر فضاهای مرتبط با خدمات شهری نظیر ایستگاه های آتش نشانی و بهره برداری مناسب از مشارکت اجتماعی مردم در سرای محلات به ایجاد سایر فضاهای عمومی شهری که به خدمات بهتر کمک می کند توجه بیشتری شود .
ثابت قدم در خصوص کمربندی در محدوده شهرک مهر گفت :امیدواریم با ایجاد کمربندی بتوانیم به ترافیک محدوده شهری در پیک ساعات ترافیک کمک بسزایی کنیم .
قدم های مثبت شهرداری شهرک مهر را به منطقه بدون محدودیت تبدیل می کند
سید رضا موسوی روزان،رییس کمیسیون فرهنگی اجتماعی شورای اسلامی شهر رشت در آیین افتتاح این پارک گفت:چنین قدمهای مثبت از سوی شهرداری می تواند اسکان مردم در شهرک مهر را تقویت کند و جای …