ایران در رتبه سوم کشفیات مواد مخدر جهان/ طلب ۸ هزارمیلیارد تومانی سازمان مالیاتی ازگمرک در قالب شناسنامه اجاره ای

ایران در رتبه سوم کشفیات مواد مخدر جهان/ طلب ۸ هزارمیلیارد تومانی سازمان مالیاتی ازگمرک در قالب شناسنامه اجاره ای

نماینده مردم رشت در مجلس با اشاره به جلسه فراکسیون مستقلین ولایی با کرباسیان گفت: وجود برخی قوانین متناقضسازمان گمرک کشور را رنج می دهد که رئیس این سازمان در نامه ای به رئیس مجلس شورای اسلامی خواهان اصلاح قوانین شده است.
78989270 87955233efbbb 1 300x151 - ایران در رتبه سوم کشفیات مواد مخدر جهان/ طلب 8 هزارمیلیارد تومانی سازمان مالیاتی ازگمرک در قالب شناسنامه اجاره ای

به گزارش خبر فوری رشت و به نقل از خبرگزاری خانه ملت غلامعلی جعفرزاده ایمن آبادی در گفت و گو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت در تشریح جلسه صبح امروز(یکشنبه۱۰بهمن ماه)فراکسیون مستقلین ولایی با رئیس گمرک جمهوری اسلامی گفت:براساس تقویم کاری تدوین شده مسئولین و مقامات دولتی روزهای یکشنبه با حضور در فراکسیون مستقلین ولایی با نمایندگان ملت تبادل نظر می کنند.
نماینده مردم رشت درمجلس شورای اسلامی گفت:درجلسات برگزار شده تلاش کرده ایم در فضایی تعاملی درجهت کاهش تنش میان مجلس و دولت مباحث مختلف حوزه ای و منطقه ای مورد بحث و بررسی قرار گیرد.
وی در تشریح جلسه صبح امروز فراکسیون مستقلین ولایی با مسعود کرباسیان گفت: تعارض تعطیلات ایران با برخی ازکشورهای همسایه که منجر به نارضایتی مسافران و تجار کشورمان شده است،مورد بحث قرار گرفت.
جعفرزاده ایمن آبادی گفت:بررسی وضعیت گمرکاتی که شبانه روزی نیستند به ویژه گمرک بیله سوار در دستورکار جلسه امروز بود،البته درمبادی گمرکی صادرات از هفت روز به یک روز کاهش یافته است.
وی همچنین گفت: با حضور رئیس گمرک کشور مسئله گمرکاتی که پیش از انقلاب فعال بودند اما تعطیل شدند و امروز به منبع قاچاق تبدیل شده اند نیز مورد بررسی قرار گرفت.
این نماینده مجلس دهم گفت: از اقدامات خوب سازمان گمرک ایجاد سامانه هوشمند است که در حمل و نقل دریایی و زمینی به کار گرفته شده است.۴۵۰۰هزار کامیون ترانزیتی تعیین وضعیت نشده بودند که امروز به لحظه می توان آنها را تعیین موقعیت و وضعیت کرد.
تعدادی از گمرکات کشور از نبود متخصص رنج می برند / ۳۰ درصد GTP اقتصاد کشورمان قاچاق است
وی با بیان این که بنا به گفته برخی از نمایندگان تعدادی از گمرکات کشور از نبود متخصص رنج می برند ،گفت: باتوجه به …