ایستادگی احمدی سنگری برابر فرمایشات رهبر انقلاب

ایستادگی احمدی سنگری برابر فرمایشات رهبر انقلاب

به گزارش رشت۲۰ و به نقل از غیرمنتظره؛ در جلسه مطالبه گری بسیج دانشجویی گیلان، محمدرضا احمدی سنگری نماینده رشت در مجلس شورای اسلامی در پاسخ به سؤال دانشجویان پیرامون موضوع دریافت خودروی دنا پلاس توسط نمایندگان گفت: دوستان حرف‌هایی زده می‌شود حرف ضدانقلاب است، مطمئن باشید!

رضا احمدی سنگری 2 - ایستادگی احمدی سنگری برابر فرمایشات رهبر انقلاب

 

این پاسخ احمدی سنگری با واکنش دانشجویان همراه بود و یکی از آنان اظهار داشت: ولی حضرت آقا فرمودند اگر مسئول جمهوری اسلامی خودش ماشین دارد با ماشین خودش بیاید.

اما در کمال تعجب احمدی سنگری با نادیده گرفتن فرمایشات مقام معظم رهبری امام خامنه‌ای اظهار داشت: این حق نماینده است. برای چه استفاده نکند؟! الآن من فرضاً ماشین را می‌دهم خانواده، مثلاً بچه‌ام می‌خواهد برود کلاس، من باید بدون ماشین بروم؟ این نگاه را بگذارید کنار.

حال باید از احمدی سنگری که برای نخستین بار و از طریق لیست مورد حمایت اصولگرایان وارد مجلس شورای اسلامی شده است پرسید که چرا تا هر مطالبه‌ای در جامع مطرح می‌شود آن را به ضدانقلاب وصل می‌کنند؟ آیا مطالبه به‌حق مردم حرف ضدانقلاب است و نادیده گرفتن فرمایشات رهبر انقلاب، انقلابی گری؟!

همچنین باید از این نماینده که برای اولین بار روی صندلی سبز بهارستان نشسته است پرسید که آیا سهواً در برابر رفرنس به فرمایشات امام خامنه‌ای چنین موضع مخالفی گرفته و مدعی شده است که این نگاه (نگاهی که رهبری در فرمایشات خودشان مطرح کرده‌اند) را باید کنار گذاشت یا عمداً چنین موضوعی را مطرح کرده است؟