این نوع فوتبال باید با برد همراه باشد/ صادقیان مصدوم است مربی تیم سپیدرود رشت بعد از تساوی مقابل سایپا:

این نوع فوتبال باید با برد همراه باشد/ صادقیان مصدوم است

به گزارش رشت۲۰-علیرضا امامی فر در نشست خبری بعد از بازی با سایپا اظهار داشت:شرایط بازی به شکلی که دلمان می‌خواست پیش رفت و با حرکت های سریع و ضد حمله به نتیجه دلخواه در ابتدا رسیدیم.

امامی فر - این نوع فوتبال باید با برد همراه باشد/ صادقیان مصدوم است

وی افزود: نیمه اول نتیجه گرفتیم ولی در مالکیت مشکل داشتیم، سایپا با استفاده از فیزیک و قدرت سرزنی ۲ گل زد. ما این ضعف را در نیمه دوم بر طرف کردیم و طرح و برنامه های خودمان را خوب انجام دادیم ولی در زدن گل خیلی موفق نبودیم. در کل از نتیجه راضی نیستیم. شاید هوادار از فوتبال ما راضی باشد ولی این نوع فوتبال باید با برد توام باشد. در ادامه قطعا نقاط ضعف بر طرف می‌شود و بهتر خواهیم شد.

 

مربی تیم فوتبال سپیدرود ادامه داد: ما نقطه ضعف هایمان را می‌دانستیم و بعد از اضافه شدن شیخ محمدی موقعیتی به حریف ندادیم. دیدید که در نیمه دوم توپ های سوم به ما رسید. موقعیت های حریف هم در ضد حملات بود و طبیعی بود در ضد حملات به حریف موقعیت بدهیم. ما امروز ۲ گل زدیم. هر وقت ما گل می‌زدیم می‌گفتند پنالتی زدید ولی امروز در جریان بازی این اتفاق رخ داد.

 

امامی فر در خصوص ۲ بازیکن گرجستانی گفت: هر دو شرایط بازی نداشتند، کارت بازی صادقیان صادر شده ولی او هم مصدوم است، در مورد بازیکن نیجریه ای هم هنوز به جمع بندی نرسیدیم و امیدوارم به شرایطی برسیم که یک بازیکن را بتوانیم در اختیار بگیریم.