باخت سپیدرود بدون اسپانسر و زیاد شدن فاصله با مدعیان سقوط پدیده(2)- سپیدرود(0)

باخت سپیدرود بدون اسپانسر و زیاد شدن فاصله با مدعیان سقوط

به گزارش رشت۲۰-تیم فوتبال سپیدرود با شکست خارج از خانه ای دیگر فاصله خود با دیگر مدعیان سقوط را بیشتر کرد.از چهاچوب هفته نوزدهم لیگ برتر فوتبال ایران در ورزشگاه امام رضا(ع) مشهد، تیم سپیدرود مهمان تیم پدیده شهرخودروی این شهر بود که در پایان با دو گل شکست خورد.

IMG 20190222 175547 068 - باخت سپیدرود بدون اسپانسر و زیاد شدن فاصله با مدعیان سقوط

یونس شاکری دقیقه ۴۰ روی سانتر آقاجانپور با ضربه سر گل اول بازی را به ثمر رساند.

 

در دقیقه۸۰  نیز یونس شاکری با فرار از آفساید بهنام برزای توانست دموین گل خود و تیمش را به ثمر برساند.

 

پدیده با این پیروزی با کسب ۳۸ امتیاز موقتا به رده دوم صعود کرد. سپیدرود نیز با ۱۲ امتیاز همچنان در رده پانزدهم جدول قرار گرفت.

 

از جمله حاشیه های این بازی می توان به پیراهن بدون اسپانسر سپیدرود اشاره کرد.

 

ترکیب دو تیم:

 

پدیده مشهد:

 

میلاد فراهانی، عبدالله حسینی، محمدحسین مرادمند،مسعود ریگی، علی نعمتی، اکبر صادقی، محمد قاسمی نژاد (دقیقه ۴۵+۱- سعید صادقی)، محمد مهدیخانی (دقیقه ۷۱-بهنام برزای)، امین قاسمی نژاد (۹۰+۱- رضا صدری)، محمد آقاجانپور، یونس شاکری

 

سرمربی: یحیی گل محمدی

 

سپیدرود رشت:

 

 

 

کوروش ملکی،  روما چاچوا،میلاد شیخ سلیمانی، لوکا نوزادزه، امیر منصوریان، محمدرضا مهدوی (دقیقه ۷۳- مهرداد بایرامی)، محمد علیزاده، میثم فردوسی (دقیقه ۵۸- پیام صادقیان)، پویا نزهتی، حمیدرضا طاهری خانی (دقیقه ۴۶- حسین شنانی)،محمد غلامی

 

سرمربی: علی کریمی

 

در سایر دیدارهای این هفته پیکان بعد از هفت هفته باخت با یک گل ماشین سازی را شکست داد و ۱۹ امتیازی شد.نساجی هم با پیروزی دو بر صفر مقابل فولاد، با ۲۱ امتیاز در رده نهم ایستاد.