بارش باران همراه با کاهش دما تا اواسط هفته ادامه داره! آبگرفتگی معابر عمومی و خسارت به شالیزارها از نکات مهم این سیستم بارشزا در منطقه خواهد بود.

بارش باران همراه با کاهش دما تا اواسط هفته ادامه داره!

به گزارش رشت۲۰ /اختصاصی؛ الگوهای هواشناسی نشان از تقویت جریانات ناپایدار در منطقه است لذا به علت شمالی شدن سوی جریانات از عصر امروز جمعه ۱۹ مرداد تا عصر فردا شنبه ۲۰ مرداد شرایط برای تشدید بارش باران و کاهش محسوس دما در پارت اول فراهم خواهد شد!

بنابراین امروز و فردا آسمان ابری خنک و متناوبا بارانیست که گاهی (مثل امشب) بارش باران شدید هم میشه، پس در بعضی از نقاط آبگرفتگی معابر عمومی، طغیان آب رودخانه ها، مسیل ها و خسارت به شالیزارها رو هم خواهیم داشت!

 

طی روز یکشنبه ۲۱ مرداد از بارش ها موقتا کاسته یا قطع میشه اما باز هم در بعضی از مناطق بارش متناوب یا پراکنده ی باران رو خواهیم داشت!

 

اما بتدریج از دوشنبه دوباره پارت دوم تشدید بارش ها باز هم به علت تقویت و شمالی شدن سوی جریانات در منطقه اتفاق میفته! به نظر میاد دوشنبه و سه شنبه ۲۲ و ۲۳ مرداد هم آسمان ابری خنک و متناوبا بارانی باشه که بارندگی گاهی میتونه شدید هم بشه !! البته در مورد سیستم دوم طی روزهای آینده بیشتر صجبت میکنیم!

 

طی این مدت دریا طوفانیست و برای شنا اصلا مساعد و مناسب نیست!