بازخوانی ماجرای بازداشت فرزند محمدباقر نوبخت، کاندیدای انتخابات مجلس در رشت!

بازخوانی ماجرای بازداشت فرزند محمدباقر نوبخت، کاندیدای انتخابات مجلس در رشت!

به گزارش رشت۲۰ و به نقل از غیرمنتظره، صبح دوشنبه بود که توحید نوبخت فرزند محمدباقری نوبخت با حضور در وزارت کشور اقدام به ثبت نام در انتخابات آتی مجلس شورای اسلامی از حوزه انتخابیه رشت نمود.

بیشتر بخوانید: پسر نوبخت از رشت کاندید شد!

سال گذشته بود که خبری در خصوص بازداشت توحید نوبخت در رسانه ها و فضای مجازی منتشر شد. ماجرا از این قرار بود که برخی مدعی شده بودند که توحید یکی از سه پسر معاون گیلانی رئیس جمهور اقدام به نگهداری سلاح و مهمات به صورت غیرقانونی کرده است.

پس از چندی اما حجت الاسلام محسنی اژه ای در نشستی خبری موضوعات مطرح شده در این خصوص را چنین پاسخ داد: “این‌که اسم بردید معذورم جواب بدهم، اما اگر چیزی باشد شما خبرنگار هستید دیر یا زود مطلع می‌شوید.” این پاسخ دو پهلو این گونه نشان می داد که احتمالاً خبر فوق صحیح باشد و تا آن زمان نیز هیچ مسئولی این موضوع را تایید یا تکذیب نکرده بود.

“محمدباقر نوبخت دارای سه پسر به نام های توحید، سینا و حسین است که هر سه در ایران ساکن هستند”

از سوی دیگر جستجوها برای یافتن توحید نوبخت بی فایده بود زیرا حتی یک عکس هم از او در فضای مجازی وجود نداشت و بررسی موضوع سخت تر به نظر می رسید.

طرح این موضوعات در فضای رسانه ای سبب شد که بالاخره محمدباقر نوبخت به این شایعات پاسخ داده و در توئیتر خود خبر دستگیری فرزندش را تکذیب کند.

Image result for ‫توحید نوبخت بازداشت‬‎