بازدید سید کاظم دلخوش از تصفیه خانه شیرابه سراوان افتتاح رسمی پروژه در هفته دولت

بازدید سید کاظم دلخوش از تصفیه خانه شیرابه سراوان

به گزارش رشت۲۰، دکتر سید کاظم دلخوش نماینده صومعه سرا در مجلس شورای اسلامی صبح جمعه از محل احداث تصفیه خانه شیرابه زباله های لندفیل سراوان رشت بازدید کرد.

در این بازدید سعیدرضا کشتی آرا مدیر اجرایی پروژه تصفیه خانه شیرابه سراوان ضمن ارائه گزارشی از نحوه کار تصفیه خانه اظهار داشت: این تصفیه خانه با ظرفیت ۳ لیتر بر ثانیه فعالیت خواهد کرد و شیرابه ورودی طی ۱۲ مرحله به طور کامل تصفیه می شود و قابل استفاده خواهد شد.

پرویز گلریز پیمانکار پروژه و رئیس هیئت مدیره شرکت طرف قرارداد شهرداری رشت نیز با بیان اینکه این تصفیه خانه با حضور ۸ نفر در دو شیفت فعالیت خواهد کرد بر ضرورت پرداخت به موقع حقوق کارکنان این مجموعه تاکید کرد.

گلریز همچنین با اشاره به رانش زباله در محل قبلی احداث تصفیه خانه، بیان داشت: زمین جدید ۳۱ مرداد سال گذشته تحویل داده شد.

وی در خصوص زمان افتتاح این تصفیه خانه اعلام کرد: این پروژه آماده افتتاح و بهره برداری است و در هفته دولت به طور رسمی افتتاح خواهد شد.

سید کاظم دلخوش نیز که پیش از این در چند مرحله از این پروژه بازدید به عمل آورده بود از روند پیشرفت پروژه و نحوه فعالیت دستگاه ها بازدید کرد.

عضو مجمع نمایندگان گیلان با اشاره به مشکلات زیست محیطی استان گیلان، بر ضرورت ساماندهی هرچه بیشتر حوزه پسماند تاکید و از زحمات مدیران و کارکنان حوزه های مرتبط قدردانی کرد.

دکتر دلخوش در ادامه به روند قابل قبول اقدامات صورت گرفته در سراوان پرداخت و افزود: از این پس نیز پیگیر رفع مشکلات حوزه پسماند، که در سالیان گذشته آثار نامطلوبی بر محیط زیست استان گذاشته است، خواهیم بود.